اخبار خارجی

موسس سیلک رود: هیچ محدودیتی برای بیت کوین وجود ندارد

موسس سیلک رود (Silk Road) که در زندان به سر می‌برد روند صعودی بلندمدت با ارزش بازار احتمالی ۷ کوادریلیون دلاری را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.

راس اولبریشت موسس سیلک رود پس از پیش بینی کاهش احتمالی قیمت بیت کوین به کانال ۳۰۰۰ دلار، روند صعودی بلندمدت برای قیمت این ارز دیجیتال و حفظ آن بالاتر از ۲۰,۰۰۰ دلار را متصور شد.

اولبریشت که در زندان ایالتی توسان آمریکا قرار دارد در تاریخ ۲۴ آوریل در سایت مدیوم، نظرات اوایل ماه جاری خود مبنی بر کاهش قیمت بیت کوین به ۳۲۰۰ دلار را ادامه داد. اگرچه اولبریشت تایید کرده است که موج دوم روند نزولی را برای بازار پیش بینی می‌کند، اما از جامعه ارز دیجیتال خواست بدانند که وی هم چنان به روند صعودی بلندمدت معتقد است.

وی گفت:

اگر موج دوم قیمت بیت کوین را به ۱۰۰۰ دلار برساند و موج سوم نیز به بزرگی موج اول باشد، قیمت بیت کوین را به ۳۳۳ میلیون دلار خواهد رساند. با در نظر گرفتن ۲۱ میلیون بیت کوین، ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۷ کوادریلیون خواهد رسید. این رقم ۱۰ برابر بیشتر از تولید ناخالص ملی تمام کشورها است. بنابراین نکته اصلی این است که در بلندمدت هیچ محدودیتی برای بیت کوین وجود ندارد.

اولبریشت با در نظر گرفتن روند صعودی احتمالی کوتاه و بلندمدت برای بیت کوین، وی هرگونه روند نزولی احتمالی در بین دو موج بعدی را “نوسانات ناچیز” خوانده است. وی گفته است:

چندین دهه بعد، قیمت کمتر از ۲۰۰۰۰ دلار بسیار ارزان به نظر خواهد رسید.

اگرچه اولبریشت تایید کرده است که دسترسی به اطلاعات در زندان بسیار محدود است، اما وی هم چنان به تحلیل بازار بیت کوین در بلاگ مدیوم خود می‌پردازد. وی در حال حاضر حکم دو بار حبس ابد بدون بخشش خود را به جرم پولشویی، هک کردن رایانه ها و توطئه برای قاچاق مواد مخدر در رابطه با بازار سیلک رود در دارک نت را می‌گذراند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا