اخبار بلاکچیناخبار عمومی

بزرگترین اپراتور مخابراتی کره به دنبال استفاده از بلاکچین

SK Telecom، اپراتور مخابراتی کره اعلام کرد که می‌خواهد با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، یک سرویس مدیریت دارایی همراه با یک پلتفرم برای پیوند استارتاپ‌های بلاکچین با سرمایه‌گذاران ارائه دهد.

Oh Se-hyeon، معاون اجرایی اپراتور مخابراتی SK Telecom گفت: “این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا تمام حساب ها، کارت های اعتباری و سایر دارایی های غیر مالی، از جمله ارزهای رمزنگاری شده را از یک نقطه مدیریت کرده و امکان ثبت تراکنش برای این دارایی‌ها را براساس اعتماد، فراهم می‌کند.”

blockchain-telecom

طبق گفته Oh Se-hyeon، فناوری جدید SK Telecom به نام “مرکز مبادله‌ی توکن” با ارائه مشاوره مالی و فنی، از ارائه کوین‌های اولیه (ICO) برای استارتاپ‌ها حمایت خواهد کرد:

SKT از طریق فرستادن بیت‌کوین به شکل شفاف و امن،‌ استارتاپ‌ها را پشتیبانی سیستمی و مدیریتی می‌کند. ما از شرکت هایی حمایت می‌کنیم که با استفاده از فناوری بلاکچین تجارت کرده و به ایجاد اکوسیستم بلاکچین کمک می‌کنند.

ZDNet همچنین گزارش داد که SK Telecom از یک برنامه تأیید هویت مبتنی بر بلاکچین برای سرویس‌های اشتراک و تأیید استفاده خواهد کرد.

SK Telecom در حال حاضر یک سرمایه گذار در صرافی کوربیت است. این اپراتور مخابراتی در کنار تیم دراپر، یکی از اولین سرمایه گذاران اصلی صرافی کوربیت می‌باشد.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا