اخبار خارجی

تحلیلگر مشهور: سولانا و اتریوم آماده رشد ۱۰۰٪ هستند

یک تحلیلگر مطرح بازار رمز ارزها در توییتر مسیر پیش روی قیمت SOL و ETH دو رمز ارز بومی شبکه‌های سولانا و اتریوم را ترسیم کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، تحلیلگر مطرحی که با نام مستعار Smart Contractor شناخته می‌شود معتقد است سولانا پس از یک دوره تثبیت قیمت آماده پرواز شده است.

وی خطاب به ۱۷۳،۸۰۰ دنبال کننده توییتر خود نوشت:

سولانا به زودی به اوج خود می‌رسد. این دوره انباشت مجدد برای همیشه دوام نخواهد آورد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، سولانا اکنون هفتمین رمزارز برتر بازار است و در زمان نگارش این خبر با قیمت ۱۶۶ دلار معامله می‌شود.

در اوایل هفته جاری، این تحلیلگر پیش‌بینی کرد که قیمت سولانا می‌تواند پس از پایان موج چهارم روند صعودی خود ۱۰۰٪ در مقابل دلار آمریکا و بیت کوین رشد کند.

وی در این رابطه نوشت:

موج چهارم به نظر من در جفت ارز سولانا و بیت کوین در حال شکل‌گیری است. این موج در جفت ارز SOL/USD شکل گرفته است. و در تایم‌فریم‌های بالاتر نیز شاهد تثبیت قیمت هستیم. به نظر من حرکت بعدی سولانا با رشد بیش از ۱۰۰٪ همراه خواهد بود.

نمودار قیمت سولانا
نمودار اول: معاملات آتی سولانا تایم‌فریم هفتگی؛ نمودار دوم: جفت SOL/BTC سه روزه

Smart Contractor در تحلیل‌های خود از نظریه امواج الیوت استفاده می‌کند؛ رویکرد تجزیه‌وتحلیل تکنیکالی که با دنبال کردن روانشناسی جمعیت قیمت آینده یک دارایی را پیش‌بینی می‌کند. بر اساس این نظریه، موج چهارم آخرین مرحله اصلاحی یک دارایی قبل از ورود به آخرین موج چرخه خود است.

در رابطه با اتریوم، این تحلیلگر معتقد است هنوز هیجانات پیرامون این ارز پس از شکست مقاومت ۳۵۰۰ دلاری تمام نشده است. در زمان نگارش این خبر، هر واحد اتریوم با قیمت ۳۹۱۰ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت اتریوم، تایم‌فریم ۴ ساعت

علاوه بر این، وی معتقد است جفت ارز اتریوم بیت کوین (ETH/BTC) به زودی با ۱۰۰٪ افزایش قیمت از ۰.۰۶۲ بیت کوین به ۰.۱۲ واحد بیت کوین خواهد رسید. علاوه بر این او در ادامه نظرات خود عنوان کرده است:

برخی از افراد وجود دارند که به نظر آنها نمودار ETH/BTC نزولی به نظر می‌رسد.

نمودار جفت ارز اتریوم / بیت کوین
نمودار جفت ارز اتریوم / بیت کوین
این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و خرید و فروش رمز ارز نیست.

نظر شما در خصوص روند حرکت این دو رمز ارز چیست؟ آیا سولانا و اتریوم می‌توانند رکوردهای جدیدی از خود به جا بگذارند؟

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا