اخبار بیت کویناخبار عمومی

شرکت اسکوئر (Square) مجوز گرفت؛ معامله بیت کوین برای کاربران اسکوئر در نیویورک امکان پذیر شد

شرکت سرویس دهنده مالی اسکوئر، موفق به کسب بیت‌ لایسنس (BitLicense) شد. بیت لایسنس در واقع مجوز تجاری و قانونی برای فعالیت های ارز مجازی است. دپارتمان خدمات مالی (رگولاتوری) نیویورک (NYDFS) روز دوشنبه این مجوز را صادر کرد. شرکت اسکوئر در ماه مارس اعلام کرده بود برای کسب بیت لایسنس ، کارهای اداری را انجام داده است و مدتی بعد، سخنگوی این شرکت از دریافت این مجوز خبر داد.
خانم ماریا وولو، سرپرست دپارتمان خدمات مالی نیویورک در بیانیه ای اعلام داشت:

 DFS با درخواست شرکت اسکوئر موافقت کرده است و ورود آنها را به بازار ارز مجازی قانونمند نیویورک خوش‌آمد می‌گوید. DFS به اقدامات خود در حمایت از بازار رقابتی ارز مجازی ادامه می‌دهد و شهروندان نیویورک را درعین رعایت تمام قوانین، به بازار جهانی متصل می‌کند.

قابلیت خرید بیت کوین در برنامه پرداختی شرکت اسکوئر پاییز گذشته ارائه شد، پس از آن دسترسی به این قابلیت برای کاربران بیشتری فراهم شد. نیویورک یکی از بازارهای بزرگ و مهم ایالات متحده می‌باشد. شرکت اسکوئر اکنون مجوز فعالیت در این بازار را به دست آورده است.

آمارها نشان می‌دهد حرکت اسکوئر به سمت فضای ارز دیجیتال موفقیت آمیز بوده و ارزش سهام آن را افزایش داده است. در ماه می، فعالیت های ارز دیجیتال این شرکت 34 میلیون دلار درآمده داشته است.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا