اخبار خارجی

استلار در جایگاه چهارم و بیت کوین کش در رتبه پنجم!

در این بازار نزولی ارزهای دیجیتال، شاهد جابجایی های متعدد در موقعیت کوین ها بوده ایم. استلار لومنز [XLM] و بیت کوین SV در این بین بیشترین تاثیر را داشتند.

 در زمان نگارش این خبر، استلار لومنز با پیشی گرفتن از بیت کوین کش به رتبه چهارم بین ده کوین برتر بازار قرار گرفته است. این پرش موجب ایجاد تعجب بسیاری از کاربران جامعه کریپتو مخصوصا آن دست از افرادی که اعتقاد به دوران بسیار سختی برای این بازار دارند، شد.

 در زمان انتشار این خبر استلار لومنز ۶.۴۶ درصد افزایش یافت و ارزش کل بازار این ارز دیجیتال برابر با ۳.۲۵۶ میلیارد دلار است. لازم به ذکر است که ارزش کلی بازار این ارز دیجتالی در سه روز گذشته به طور قابل ملاحظه ای با کسب ۵۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است. این ارز دیجیتال به ارزش ۰.۱۷ دلار معامله شد و در ۲۴ ساعت حجم معاملات آن برابر با ۹۹.۱۸۹ میلیون دلار بود. اکثریت حجم معامله XLM  یعنی چیزی در حدود ۱۲.۷۷۵ میلیون دلار در صرافی بایننس انجام شده است و همچنین میزان ۱۰.۳۷۷ میلیون دلار از این ارز دیحیتال در صرافی Upbit معامله شده است. با توجه به جابحایی رتبه استلار و پیشی گرفتن از بیت کوین کش، این ارز دیجیتال رشدی پایدار را در میان بازار خرس شاهد بوده است.

برخلاف این پیشرفت برای استلار، چندی پیش کوری جانسون رئیس بخش سیاست گذاری بازار ریپل در رابطه با احتمال شکست و علل عدم محبوبیت این ارز دیجیتال سخن گفت:

 من واقعا در مورد استلار نظر خاصی ندارم. منظورم این است که شما به دلیل هوش سرشارتان از من بهتر می دانید اما مساله ارزهای دیجیتال و یا به شکلی دیگر کسب و کارهایی بر پایه دارایی های دیجیتال امری چالش برانگیز است. در حال حاضر شرکت های زیادی در حال توسعه  XRP هستند. اما من توسعه خاصی را برای استلار مشاهده نمی کنم و به نظرم این ارز دیحیتال از محبوبیت کافی برخوردار نیست.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا