اخبار خارجی

توجه‌ها به سمت کاردانو؛ عرضه صرافی غیرمتمرکز ساندی سواپ بر بستر این شبکه

صرافی غیرمتمرکز ساندی‌سواپ (SundaeSwap) مبتنی بر کاردانو، اعلام کرده است عرضه نسخه آزمایشی بتای شبکه اصلی این DEX در تاریخ ۲۰ ژانویه صورت می‌پذیرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، تیم ساندی‌سواپ اعلام کرده است در حال حاضر به دلیل محدودیت‌های فنی در بلاکچین کاردانو، نظارت کاملا غیرمتمرکز ممکن نیست و به همین دلیل است که شبکه اصلی این صرافی هنوز در مرحله بتا قرار دارد.

طبق گزارش U.Today، ساندی‌سواپ در تاریخ ۵ دسامبر، شبکه آزمایشی خود را عرضه کرده است. در اواخر ماه دسامبر، ساندی‌سواپ با همکاری Runtime Verification، حسابرسی و عیب‌یابی خود را انجام داده است.

ییلد فارمینگ و ISO

عرضه اولیه سهام‌گذاری (ISO) صرافی ساندی‌سواپ نیز در تاریخ ۲۰ ژانویه انجام خواهد شد. ۳۰ استخر سهام‌گذاری که در ماه نوامبر توسط جامعه انتخاب شده‌اند، در این ISO حضور خواهند داشت.

این ISO که ۵ دوره به طول می‌انجامد به نمایندگان استخرهای سهام‌گذاری امکان می‌دهد تا علاوه بر پاداش‌های رایج خود به صورت توکن ADA، توکن SUNDAE نیز کسب کنند. توکن‌های ADA باید قبل از ۲۵ ژانویه به اسکوپرهای ISO واگذار شوند تا در اولین دوره حضور یابند.

اسکوپر (Scooper) در پروتکل ساندی‌سواپ، نودهایی هستند که تراکنش تمام سفارشات در این پروتکل را ایجاد کرده و سپس آنها را ثبت می‌کنند.

ساندی‌سواپ محبوب‌ترین صرافی غیرمتمرکز بر بستر کاردانو است، به طوری که در شبکه‌های اجتماعی دنبال‌کنندگان بیشتری نسبت به MinSwap و Maladex دارد.

در تاریخ ۲۰ ژانویه، ارائه‌دهندگان نقدینگی نیز به کسب پاداش‌های ییلد فارمینگ می‌پردازند. این پاداش‌ها حداقل تا ماه ژوئن در دسترس خواهند بود. ۵۰۰,۰۰۰ توکن ساندی به ییلد فارمرهایی اختصاص داده خواهد شد که در انتخاب استخرهای نقدینگی مشارکت می‌کنند.

افزایش قیمت توکن ADA

طبق اطلاعات کوین مارکت کپ، قیمت توکن ADA طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۱٪ افزایش یافته و عملکرد بهتری نسبت به سایر رمزارزهای برتر داشته است.

توکن ADA در صدد پیشی گرفتن از توکن سولانا و دستیابی به رتبه پنجم برترین رمزارزهای برتر بازار است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا