اخبار بیت کوین

شرکت وابسته به جک دورسی پروژه «=c» را با هدف بهبود شبکه لایتنینگ راه‌اندازی کرد

شرکت TBD که زیر مجموعه شرکت بلاک (Block) متعلق به جک دورسی است به تازگی پروژه جدیدی را با نام «=c» با هدف بهبود شبکه لایتنینگ بیت کوین از طریق ارائه ابزارها و خدمات، راه‌اندازی کرده است. نام این پروژه «c equals» خوانده می‌شود.

به گزارش کوین تلگراف، هدف از راه‌اندازی طرح =c، افزایش دسترسی به شبکه لایتنینگ از طریق نقدینگی و سرویس‌های روتینگ است. شبکه لایتنینگ یک راهکار لایه ۲ است که برای افزایش پذیرش بیت کوین با امکان انجام تراکنش‌های همتا به همتا سریع‌تر، ارزان‌تر و مطمئن‌تر ساخته شده است.

نقدینگی و ظرفیت شبکه لایتنینگ از زمان راه‌اندازی رشد کرده و پذیرش آن گسترش یافته است. علاوه بر این، سرویس‌هایی چون =c از طریق ارتقای تدریجی از تداوم پذیرش بیت کوین در سطح جهانی حمایت می‌کنند.

توییت tbd
منبع: توییتر

بر اساس بیانیه رسمی، =c نقدینگی و خدمات و زیرساخت‌های لازم را برای کاربران کیف پول‌ها، کسب و کارها و نودهای لاینینگ فراهم می‌کند و بدین شکل تراکنش‌هایی سریع‌تر و ارزان‌تر به ارمغان می‌آورد. در این بیانیه آمده است:

ما می‌خواهیم نیازهای شما از شبکه لایتنینگ را تامین کنیم. آیا کسب‌و‌کاری به دنبال پذیرش پرداخت‌های مبتنی بر شبکه لایتنینگ هستید؟ کیف پولی برای کانال‌های شبکه لایتنینگ نیاز دارید؟ افراد زیادی به دنبال خدمات بعدی شما هستند؟

راهکارهای لایه ۲ به طور کلی توان عملیاتی شبکه بیت کوین را بهبود می‌بخشند و پذیرش اکوسیستم بزرگترین ارز دیجیتال بازار را برای افراد آسان‌تر می‌کنند.

توزیع جهانی نودهای شبکه لایتنینگ
توزیع جهانی نودهای شبکه لایتنینگ (اندازه قاره متناسب با تراکم نودها است)؛ منبع: =c

برنامه Cash App شرکت بلاک اخیرا نرم‌افزار حساب داری و مالیات ارز دیجیتال TaxBit را به رابط کاربری خود اضافه کرده و بدین شکل کاربران می‌توانند به آسانی اظهارنامه مالیاتی خود را گزارش دهند. برنامه Cash App خدمات معاملات بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرد و در سال بعد امکان واریز بیت کوین را فراهم کرد. این برنامه مدعی است بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا