اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچین

قدمی مهم برای مرج اتریوم؛ Teku نسخه جدید کلاینت خود را منتشر کرد

در حالی که به آپدیت مرج اتریوم نزدیک‌تر می‌شویم، Teku، کلاینت اتریوم از انتشار آپدیت جدیدی خبر داد و از کاربران خواست به منظور آماده شدن برای مرج نرم افزار خود را توسط این آپدیت به روز رسانی کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌گیپ، تکو (Teku) کلاینت اتریوم ۲ (لایه اجماع) در توییتر خود از انتشار نسخه v22.8.1 خبر داد و از کاربران خود درخواست کرد برای انتقال موفقیت‌آمیز به شبکه اثبات سهام اتریوم تا قبل از ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) به‌روز رسانی خود به این نسخه را انجام دهند.

۶ سپتامبر تاریخی است که ارتقا بلاتریکس (Bellatrix) در شبکه اصلی فعال می‌شود. با آپدیت v22.8.1، ارتقا بلاتریکس و همچنین تنظیمات مربوط به مرج اتریوم روی دستگاه کاربران قابل دریافت و پیاده‌سازی می‌شود.

درصورت عدم به‌روز رسانی دستگاه کاربران به آپدیت v22.8.1، پس از مرج آن‌ها با خطای «Merge transition configuration error» مواجه خواهند شد.

تاریخ مرج اتریوم ۱۵ سپتامبر خواهد بود

توسعه‌دهندگان اتریوم در کنفرانس ویدئویی که در ۱۸ آگوست برگزار کردند، تصمیم گرفتند که TDD را ۵۷٬۵۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ قرار بدهند. آن‌ها امیدوار هستند که مرج اتریوم در ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) انجام شود.

  • کاربران کلاینت Teku چه آپدیتی باید دریافت کنند؟

کاربران کلاینت تکو برای انتقال موفقیت آمیز به اثبات سهام لازم است سیستم‌های خود را به نسخه v22.8.1 آپدیت کنند.

  • آیا کاربران عادی باید کار خاصی انجام دهند؟

خیر. کاربران عادی نیازی به انجام هیچ فعالیتی نخواهند داشت.

  • دریافت آپدیت v22.8.1 توسط کاربران چه تاثیری در هماهنگی آن‌ها با مرج دارد؟

با آپدیت v22.8.1، ارتقا بلاتریکس و همچنین تنظیمات مربوط به مرج اتریوم روی دستگاه کاربران قابل دریافت و پیاده‌سازی می‌شود.

منبع
coingape

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا