تلگرام سرانجام سوابق بانکی خود را به کمیسیون SEC عرضه می کند!

تلگرام سوابق بانکی ارائه خواهد داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) معتقد است که این سوابق، سوء رفتار و اشتباهات فروش ۱.۷ میلیارد دلاری توکن گرام (Gram) را اثبات خواهد کرد.

قوانین بین المللی حریم خصوصی و اطلاعات جدید

طبق شکایتی که در تاریخ ۱۳ ژانویه به دادگاه بخش جنوبی نیویورک (SDNY) ارائه شده است، تلگرام تا تاریخ ۲۶ فوریه زمان خواهد داشت تا سوابق بانکی به دادگاه ارائه دهد. دادگاه شکایت قبلی SEC در خصوص نگرانی های حریم خصوصی را رد کرده است.

دادگاه امروز به تلگرام امکان خواهد داد تا اطلاعات ارائه شده به دادگاه در خصوص قانونگذاری های خارجی حریم خصوصی را تدوین کند. طبق درخواستی که از جانب وکیل مدافع به دادگاه ارائه شده است، تلگرام، شرکتی که در روسیه و توسط پاول و نیکولای دوروف تاسیس شده و در حال حاضر در برلین آلمان قرار دارد، این سوابق بانکی را به طور کامل تا تاریخ ۱۵ ژانویه به SEC ارائه خواهد داد و فقط تا قبل از ثبت در سوابق عمومی می‌تواند آنها را تدوین کند.

این نکته که وکیل تلگرام موافقت کرده است تا سوابق کامل بانکی را به SEC ارائه دهد در حالی که عموم افراد به نسخه های تدوین و اصلاح شده دسترسی خواهند داشت بدان معنا است که تمام توجهات به اقدام بعدی SEC خواهد بود که در این اسناد جدید چه چیزی پیدا می‌کنند. فیلیپ موستاکیس (Philip Moustakis) وکیل Seward and Kissel و مشاور ارشد سابق SEC به کوین تلگراف گفت که کمیسیون SEC در خصوص عدم توانایی تلگرام برای ارائه مدارک منطقی توجه ویژه ای خواهد کرد. این مدارک به منظور تضمین این است که خریداران، ضامن و متعهد نیستند.

داستان سوابق بانکی

طبق گزارش کوین تلگراف، SDNY درخواست اول کمیسیون SEC برای دریافت اطلاعات در اوایل ماه ژانویه را رد کرده است، اما این موضوع را برای صحبت های بیشتر باز نگه داشته است.

در تاریخ ۱۰ ژانویه، کمیسیون SEC فاکتورهایی را از فروش توکن گرام به دست آورد که معتقد است نشان می‌دهند این فروش توکن خارج از چارچوب تایید شده است.

خلاصه ای از کشمکش SEC و تلگرام

داستان قانونگذار آمریکایی و این پیام‌رسان در تاریخ ۱۱ اکتبر شروع شد. در این تاریخ کمیسیون SEC اقدامی اضطراری درخواست و تقاضا کرد که فروش تلگرام توقف و بررسی شود. کمیسیون SEC، فروش توکن گرام را فروش اوراق بهادار ثبت نشده خواند، در حالی که تلگرام اذعان کرد که تحت قانون معافیت های واجد شرایط است تا نیازی به ثبت به عنوان فروش نداشته باشد.

کمیسیون SEC فرصت های به کارگیری معافیت های قانونی را بررسی کرده است. این معافیت ها مربوط به فروش انحصاری به سرمایه گذاران معتبر است، سرمایه گذارانی که با توجه به قانون اوراق بهادار آمریکا نسبت به سرمایه گذاران معمولی به سطح مشابهی از محافظت قانونی نیاز ندارند. علیرغم این تجدید نظر، کمیسیون SEC بر فروش توکن گرام به عنوان فروش اوراق بهادار اصرار کرده است، در نتیجه این پرونده ادامه خواهد داشت.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر