اخبار آلتکوین

صرافی بایننس و OKX امروز توکن تنسور (TNSR) را لیست می‌کنند

صرافی بایننس و OKX تا چند ساعت دیگر توکن تنسور (TNSR) را در بازار اسپات خود لیست خواهند کرد.

به گزارش میهن بلاکچین، صرافی بایننس امروز ساعت ۱۹ به وقت تهران توکن تنسور فهرست خواهد کرد و ۴ جفت ارز معملاتی TNSR/BTC و TNSR/USDT و TNSR/FDUSD و TNSR/TRY را برای آن راه‌اندازی می‌کند. کاربران می‌توانند از همین حالا واریز TNSR را انجام دهند. برداشت تنسور هم از فردا ساعت ۱۹ به وقت تهران آغاز می‌شود.

توکن TNSR در شبکه سولانا و به عنوان توکن بومی بازار NFT تنسور راه‌اندازی شده است. بایننس TNSR را با تگ Seed فهرست می‌کند و خاطرنشان کرده که تنسور یک توکن نسبتا جدید است و به خاطر ریسک خود ممکن است با نوسانات قیمتی زیادی روبه‌رو شود. به همین خاطر پلتفرم مذکور از کاربرانش خواسته است تا مدیریت ریسک را در نظر گرفته و تحقیقات مورد نیازشان را درباره TNSR انجام دهند.

کاربران بایننس برای دسترسی به معاملات توکن‌هایی که با تگ Seed مشخص شده‌اند، باید هر ۹۰ روز یک بار در آزمون‌های پلتفرم‌های بایننس اسپات یا بایننس مارجین قبول شوند. این آزمون‌ها برای اطمینان از آگاهی کاربران نسبت به ریسک‌های موجود قبل از معامله توکن‌های Seed طراحی شده‌اند.

علاوه بر این صرافی OKX هم قصد دارد توکن تنسور را فهرست کند. سپرده‌گذاری TNSR در صرافی مذکور امروز صبح آغاز شد و معاملات اسپات TNSR/USDT هم ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران شروع می‌شود. OKX از فردا ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران امکان برداشت TNSR را فراهم خواهد کرد.

شایان ذکر است که تنسور بزرگ‌ترین بازار NFT بلاک چین سولانا محسوب می‌شود. این بازار ۶۰ تا ۷۰٪ از حجم معاملات NFT سولانا را به خود اختصاص داده و راز موفقیت آن را می‌توان تعهد این بازار به ارائه یک محیط معاملاتی سریع و حرفه‌ای و پشتیبانی از جدیدترین پروژه‌های NFT روی بلاک چین سولانا نسبت داد. تنسور در کم‌تر از یک سال به جایگاه برترین بازار NFT شبکه سولانا دست یافت و اعتماد و حمایت هنرمندان و معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرد.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا