اخبار کوتاه

کمپین جمعه سیاه صرافی 1inch این هفته برگزار می‌شود

صرافی غیرمتمرکز وان اینچ کمپین جمعه سیاه (بلک فرایدی) خود را با ۵۰۰،۰۰۰ توکن 1INCH به عنوان جایزه برگزار می‌کند. جزییات این کمپین در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.

صرافی 1inch

صرافی 1inch در کمپین جمعه سیاه (Black Friday) خود ۵۰۰،۰۰۰ توکن 1INCH را به کاربران اهدا می‌کند.

  • جزییات: کمپین بلک فرایدی صرافی 1inch از تاریخ ۱ آذر لغایت ۵ آذر ادامه خواهد داشت. در این مدت کاربرانی که حداقل یک مبادله توکن (Swap) در این صرافی انجام دهند می‌توانند واجد شرایط این جایزه قرار گیرند. در این برنامه ۵۰۰،۰۰۰ توکن 1INCH به صورت ۵۰۰۰ ووچر به ارزش ۱۰۰ توکن 1INCH به صورت تصادفی (رندم) بین کاربران توزیع می‌شود. در این بین کاربرانی که در برنامه بازپرداختی وان‌اینچ شرکت کرده‌اند، در این کمپین قرار نخواهند گرفت. جوایز کمپین جمعه سیاه 1inch در پایان ماه به کاربران برنده اهدا می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تعداد ۶،۷۵۰،۲۴۸ توکن CAKE در فرآیند توکن‌سوزی هفتگی این پروتکل از چرخه گردش خارج شده است.

علاوه بر آن این صرافی در مورد یک کمپین کلاهبرداری جدید هشدار داد. پنکیک سواپ اعلام کرد برخی از کاربران ایمیلی با مضمون دریافت ایردراپ Pancakeswap دریافت کرده‌اند. این ایمیل کلاهبرداری بوده و این صرافی هرگز در مورد ایردراپ به کاربران ایمیلی ارسال نمی‌کند.

صرافی بایننس

اضافه شدن ۶ توکن جدید به معاملات فرابورس (Convert & OTC Portal trading)

  • جزییات: توکن‌های AGIX, CFX, ELF, IDEX, LAZIO و RLC به معاملات فرابورس بایننس اضافه شدند.

MDX معامله کنید، جایزه ببرید.

  • جزییات: از تاریخ ۲۳ نوامبر (۲ آذر) تا پایان روز ۲۹ نوامبر، کاربران بایننس می‌توانند در صورت رعایت ۲ شرط زیر در هر روز سهمی از جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری روزانه داشته باشند. این جایزه به طور مساوی بین کسانی که این شروط را رعایت کرده باشند در پایان روز توزیع خواهد شد. ۱- هر روز توکن MDX را به میزان حداقل ۱۰۰۰ دلار معامله کنند ۲- مجموع معاملات اسپاتMDX آن‌ها در همان روز بیش از ۲۵۰۰ دلار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

فراهم شدن امکان واریز توکن‌های نسل سوم نئو (N3)

  • جزییات: در هنگام واریز توکن‌های NEO به بایننس می‌توانید از امکان واریز N3 استفاده کنید. امکان برداشت نیز به زودی برای آن فراهم خواهد شد.

رایگان شدن کارمزد معاملات همتا به همتا فرانک سوییس (CHF) و کرون سوئد (SEK).

  • جزییات: کاربرانی که از تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۷ آبان) تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۲ (۹ اسفند) که در معاملات همتا به همتا در مورد رمز ارزهای BNB، BTC، BUSD، DAI، ETH و USDT از فرانک سوییس یا کرون سوئد استفاده کنند، کارمزد معاملاتی آن‌ها صفر لحاظ خواهد شد.

امکان واریز اتریوم با استفاده از شبکه آربیتروم

  • جزییات: از تارخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) کاربران بایننس می‌توانند رمز ارز اتریوم را با کارمزدی کمتر و از طریق آربیتروم به این صرافی واریز کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)
رمزینکسBAT,CROبازار ریالی
بایننسJASMYJASMY/BTC,JASMY/BNB,JASMY/BUSD,JASMY/USDT
GALA/ETH,VGX/USDT
کوکوین LIT
LIKE
MFT
LIT/USDT, LIT/BTC
LIKE/USDT
MFT/USDT, MFT/BTC
گیتSOURCE
CWAR
DANA
SOURCE/USDT, SOURCE/ETH
CWAR/USDT, CWAR/ETH
DANA/USDT
هوبیMONO 
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا