اخبار آلتکوین

توکن ETHFI هفته آینده در لانچ پول بایننس عرضه می‌شود

پروتکل‌های لیکویید ری‌ استکینگ (Liquid Restaking) مانند Ether.Fi برای استفاده مجدد از بلاکچین اثبات سهام اتریوم برای ایمن کردن شبکه‌ها و پروتکل‌های دیگر طراحی شده‌ و به سرعت به یکی از ترندها در بازار کریپتو تبدیل شده‌اند. اکنون Ether.Fi، پروتکل Liquid Restaking، هفته آینده توکن ETHFI را در لانچ پول بایننس منتشر خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین، Ether.Fi، یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌ها در میان نسل جدید پروژه‌های بلاکچین است که به سرعت در حال رشد هستند. بایننس خبر انتشار توکن این پروتکل را در وب سایت خود اعلام و اضافه کرد که اولین صرافی است که این توکن را فهرست می‌کند.

لانچ پول (Launchpool) یک پلتفرم بایننس است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استیکینگ دارایی‌های کریپتوی خود توکن‌های جدید را به دست آورند. از این طریق، کاربران در مراحل اولیه یک پروژه جدید مشارکت کرده و پاداش کسب می‌کنند.

بایننس در این اطلاعیه اعلام کرد:

کاربران می‌توانند BNB و FDUSD خود را در استخرهای جداگانه استیک کرده تا توکن‌های ETHFI را طی چهار روز فارم کنند. پس از این مدت، بایننس توکن ETHFI را در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت UTC (۱۵:۳۰ به وقت تهران) در ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) فهرست می‌کند. معاملات توکن ETHFI با جفت ارزهای بیت کوین (BTC)، استیبل کوین (USDT) و BNB TOKEN و غیره در دسترس خواهد بود.

طبق این اطلاعیه، حداکثر عرضه ETHFI یک میلیارد توکن و پاداش لانچ پول نیز ۲۰ میلیون توکن یا ۲٪ از حداکثر عرضه این توکن خواهد بود. عرضه اولیه در گردش نیز قرار است ۱۱۵.۲ میلیون یا ۱۱.۵٪ از کل عرضه آن باشد.

پروتکل‌های لیکویید ری استیکینگ برای استفاده مجدد از بلاکچین اثبات سهام اتریوم جهت ایمن کردن شبکه‌ها و پروتکل‌های دیگر طراحی شده‌اند ضمن اینکه نیاز به پروتکل‌هایی مثل EigenLayer که برخی خطرات را افزایش می‌دهند از بین خواهند برد.

معامله‌گران کریپتو به دلیل کسب سود بیشتر و همچنین پتانسیل دریافت پاداش‌هایی مانند امتیاز یا توکن‌های ایردراپ شده، در این پروتکل‌ها سپرده‌گذاری می‌کنند.

بر اساس داده‌های سایت دیفای لاما (DeFiLLama)، Ether.Fi بزرگترین پروتکل لیکویید ری استیکینگ از نظر معیار مهم ارزش کل قفل شده (TVL) است. این پروژه ۲.۵ میلیارد دلار TVL دارد و پس از آن Puffer Finance با ۱.۵ میلیارد دلار TVL در رتبه دوم است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا