اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

بازگشایی بریج شیباریوم با رفع مشکلات اساسی؛ توکن‌های BONE و LEASH مجددا رشد می‌‌کنند؟

شبکه بلاکچین لایه ۲ شیباریوم (Shibarium) امکان برداشت دارایی‌ها در بریج خود به اتریوم را بازگشایی کرده است. شبکه اصلی شیباریوم ابتدا در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) راه‌اندازی اما خیلی زود متوقف شد، زیرا عملیات فنی بیشتری مورد نیاز بود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از دبلاک، شیباریوم، یک بلاکچین لایه ۲ که توسط سازندگان میم کوین شیبا اینو توسعه یافته است، برداشت‌های وجوه را از بریج خود بازگشایی کرده است که انتقال توکن‌ها به اتریوم را تسهیل می‌کند.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که همان طور که گزارش کردیم، اخیرا تیم شیباریوم شبکه اصلی و بریج آن را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد. دلیل این تعلیق مشکلات مربوط به مقیاس‌پذیری بود که عملا دسترسی به میلیون‌ها دلار از وجوه کاربران را مسدود کرده بود.

تیم این شبکه علت این توقف را به «هجوم گسترده تراکنش‌ها» نسبت داد و به کاربران اطمینان داد که پس از راه‌اندازی مجدد شبکه اصلی، دسترسی کامل به وجوه خود را به دست خواهند آورد.

گفتنی است، کاربران شیباریوم برای چند روز قادر به برداشت دارایی‌های خود نبودند و در نتیجه عدم اطمینان گسترده‌ای در جامعه شیبا ایجاد شد.

توکن‌های BONE و LEASH مجددا رشد می‌‌کنند؟

امروز، تیم این شبکه تایید کرد اکنون برداشت‌های شبکه اصلی و بریج آن در حال کار هستند، بنابراین نگرانی‌های قبلی برطرف شده‌اند.

طبق اعلام رسمی این تیم، کاربران اکنون می‌توانند برداشت‌ دارایی‌های مختلف از جمله اتر (ETH)، شیبا (Shib)، لیش (Leash) و رپد اتر (WETH) را در یک بازه ۴۵ دقیقه تا ۴ ساعت انجام دهند.

برداشت‌های BONE، توکن بومی این شبکه نیز فراهم است، اما همانطور که در طراحی شبکه مشخص شده ممکن است پردازش آن تا ۷ روز طول بکشد.

لازم به ذکر است که قیمت ۲ توکن BONE و Leash در جریان مشکلات به وجود آمده برای شیباریوم با افت شدیدی همراه شدند اما با بازگشایی این بریج مجددا احیا شده‌اند. باید منتظر ماند و دید رشد این ۲ توکن ادامه خواهد یافت یا خیر؟

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا