اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمز ارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه اکتبر توکن آزاد خواهند کرد؟

در ماه اکتبر (مهر)، برخی از پروژه‌ها از جمله سویی، آپتوس و اکسی اینفینیتی مطابق با برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. معمولا آزادسازی توکن‌ها با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت‌ها تاثیر بگذارد.

به گزارش میهن بلاکچین، ارزش توکن‌هایی که قرار است به مرور در ماه اکتبر آزاد شوند، بیش از ۱۷۴ میلیون دلار است و بزرگترین آزادسازی توکن به پروژه اکسی اینفیتینی تعلق دارد که قرار است ۱۵.۱۳ میلیون واحد توکن AXS با ارزشی بالغ بر ۶۹.۵۸ میلیون دلار را آنلاک کند. در ادامه، تقویم آنلاک توکن پروژه‌ها در ماه اکتبر را بررسی و جزییات آزادسازی توکن هر پروژه را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

تاریخ میلادینام توکن (کوین)تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)  ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)  درصد افزایش مارکت‌کپ فعلی
۳ اکتبرSUI۳۶.۶۲۱۶.۲۱۴.۳۷٪
۷ اکتبرIMX۱۸.۰۹۱۰.۷۱۱.۵۵٪
۱۲ اکتبرAPT۴.۵۴.۲۴.۹۴۱.۹۱٪
۱۷ اکتبرAPE۱۵.۶۱۹.۸۱۴.۲۳٪
۲۰ اکتبرAXS۱۵.۱۳۶۹.۵۸۱۱.۵۰٪
۳۰ اکتبرOP۲۴.۱۶۳۲.۸۶۳.۰۳٪

بزرگترین آزادسازی توکن در ماه اکتبر متعلق به چه پروژه‌ای است؟

  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه اکسی اینفینیتی است که ۱۵.۱۳ میلیون واحد توکن AXS با ارزشی بالغ بر ۶۹.۵۸ میلیون دلار را آنلاک می‌کند و پس از آن آپتیمیزم و آپتوس قرار دارند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا