مبتدی مقالات

مروری بر برترین نقل‌قول‌ها درباره بیت کوین و رمز ارزها در هفته اخیر

مطالعه نظرات و نقل قول های افراد مشهور و سرشناس در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال می‌تواند دید خوبی نسبت به بازار و وقایع پیرامونی آن به ما بدهد. ما در این مقاله برخی از مشهورترین نقل‌های چند وقت اخیر را جمع‌آوری کرده و برای مطالعه در اختیار شما قرار داده‌ایم.

نقل قول های برتر در مورد بیت کوین

اگرچه بیت کوین به رکورد قیمت جدیدی دست یافته است، اما فرانسیس سوارز (Francis Suarez) شهردار میامی به دنبال پذیرش این ارز دیجیتال در شهر میامی بوده است. میامی اکنون به طور رسمی اولین شهر بزرگ در آمریکا است که پس از تایید کمیسیون‌های مختلف، بیت کوین را تایید کرده است. این تاییده به شهروندان میامی امکان خواهد داد تا به طور قانونی به استفاده از بیت کوین بپردازند. این اقدام باعث می‌شود که کارفرمایان میامی، پرداخت حقوق کارمندان خود را با بیت کوین انجام دهند و سرمایه‌گذاری خزانه شهر در بیت کوین امکان‌پذیر شود. سوارز طی مصاحبه‌ای گفت:

بزرگترین داستان چند سال آتی بیت کوین خواهد بود.

کوچکترین هولدر دوج کوین

ایلان ماسک موسس شرکت تسلا در عرصه ارزهای دیجیتال فرد تازه‌کار و مبتدی نیست. وی که حالا ثروتمندترین فرد جهان است چندین هفته است که درباره دوج کوین صحبت می‌کند. پس از آنکه ایلان ماسک درباره دوج کوین اظهارنظر کرد، این ارز دیجیتال با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه شده است.

ماسک هم‌چنان درباره دوج کوین صحبت می‌کند. اوایل هفته گذشته، وی درباره خرید دوج کوین برای فرزند خود توییت کرده بود. ماسک در این توییت نوشت:

مقداری دوج کوین برای پسرم خریدم تا اولین نوزاد دارنده دوج کوین شود.

به نظر می‌رسد ایلان ماسک در خصوص خرید دوج کوین برای فرزندش، وقت خود را هدر داده است. فرزند او  احتمالا اولین نوزاد دارنده ارز دیجیتال باشد. شاید هنگامی که فرزند ۹ ماهه ایلان ماسک بزرگتر شود دوج کوین ارزش خوبی به دست آورد.

مکس کایزر: شرکت بزرگ بعدی که بیت کوین می‌خرد اوراکل است

مکس کایزر موسس Heisenberg Capital و سرمایه‌گذار ارز دیجیتال در خصوص اینکه خریدار بعدی BTC کدام شرکت بزرگ است اظهارنظر کرد.

کایزر اخیرا توییت کرده است که بر اساس منابعی که در اختیار دارد، معتقد است که سرمایه‌گذار بزرگ بعدی اولین رمز ارز جهان لری الیسون (Larry Ellison) از شرکت اوراکل خواهد بود.

کایزر در این خصوص توییت کرد:

منابع من می‌گویند شرکت بزرگ بعدی که خریدار بیت کوین است، لری الیسون از شرکت اوراکل خواهد بود.

این پیش‌بینی هنوز محقق نشده است. هرچند، طی ماه گذشته شاهد ورود تسلا به عرصه بیت کوین بوده‌ایم.

تسلا دومین شرکت قابل توجه و بزرگی است که از طریق ایلان ماسک طرفدار ارزهای دیجیتال، بیت کوین خریداری کرده است. ماسک یکی از چندین فرد ثروتمندی است که به طور عمومی سرمایه‌گذاری در بیت کوین را اعلام کرده است. در میان این افراد، مارک کیوبان (Mark Cuban) نیز پس از آنکه تایید کرد بیت کوین بهتر از طلا است، سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال را به طور عمومی اعلام کرد. اگر اظهارنظر کایزر محقق می‌شد و اوراکل نیز در زمینه خرید بیت کوین به تسلا و مایکرواستراتژی ملحق می‌شد، اتفاق مهمی در این عرصه بود.

تبلیغ دوج کوین توسط جیک پاول

با تایید دوج کوین توسط سلبریتی‌های مختلف، این ارز دیجیتال به سرخط خبرهای عرصه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. آخرین سلبریتی که درباره دوج کوین صحبت کرده است جیک پاول (Jake Paul) سلبریتی اینترنتی و بوکسور حرفه‌ای است.

جیک پاول بیشتر به دلیل فعالیتی که در یوتیوب داشته و به مبارزه طلبیدن فلوید میودر (Floyd Mayweather) و کانر مک‌گرگور (Connor McGregor) شناخته می‌شود. اکنون جیک پاول با تایید و تعریف از دوج کوین، در حال ورود به عرصه ارزهای دیجیتال است. پاول در این خصوص گفته است دوج کوین برادر کوچکتر بیت کوین است. پاول تایید کرده است که از طریق خرید بیت کوین، سرمایه بسیار زیادی به دست آورده است. اکنون وی معتقد است که دوج کوین، ارز دیجیتال برتر آینده است. پاول هم‌چنین در توییت بن فیلیپس (Ben Philips) درباره دوج کوین گفت که قیمت این ارز دیجیتال به ۲ دلار می‌رسد. وی نوشت:

نیل آرمسترانگ اولین فردی بود که بر روی ماه قدم گذاشت و اکنون نوبت دوج کوین است.

کاملا مشخص است که تب‌وتاب دوج کوین فروکش نکرده است و افزایش قیمت بیشتری برای این ارز دیجیتال در راه است.

حمایت نی‌یو از پروژه‌های جاستین سان

در یک اقدامی عجیب، به نظر می‌رسد چندین سلبریتی به تعریف از ترون و سایر پروژه‌ها پرداخته‌اند. تمام این پروژه‌ها نیز مربوط به جاستین سان موسس ترون است. نی‌یو (Nee-Yo) خواننده پاپ در توییتر به حمایت از توکن‌های TRX، BTT، JUST، SUN و WIN پرداخته است.

نی‌یو تنها سلبریتی نیست که درباره پروژه‌های جاستین سان توییت کرده است. سایر افراد نظیر آماندا سرنی بلاگر اینترنتی، جیک پاول، آستین ماهون خواننده و آهنگساز و حتی لیندزی لوهان نیز به تعریف از آیت پروژه‌ها پرداخته‌اند. به نظر می‌رسد جاستین سان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا توجهات را به سمت پروژه‌های خود جلب کند، حتی اگر این اقدام به معنای پرداخت پول به سلبریتی برای تبلیغ این پروژه‌ها باشد.

تعریف از بیت کوین توسط موسس توییتر همراه با Jay-Z

جک دورسی موسس توییتر و طرفدار ارزهای دیجیتال در توییتر به تعریف از بیت کوین پرداخته است. دورسی اعلام کرد که او و Jay-Z تعداد ۵۰۰ بیت کوین به منظور رشد توسعه بیت کوین در آفریقا و هند اهدا می‌کنند. به علاوه، این طرح به بررسی نحوه توسعه غیرمتمرکزسازی در آفریقا و هند می‌پردازد. البته جاستین سان نیز به حمایت از این اقدام پرداخته است، زیرا هر نوع بازاریابی بهتر از هیچی است.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا