اخبار خارجی

افت قیمت تا ۸۰۰۰ دلار منطقی است اما بیت کوین ۷۷۰۰ دلاری جای نگرانی دارد!

پس از کاهش شدید ۴۰۰ دلاری بیت کوین طی چند دقیقه در روز گذشته، قیمت این ارز دیجیتال حول ۸۶۸۰ دلار می‌چرخد. این ریزش قیمت در روز یک شنبه رخ داد و قیمت بیت کوین را از ۹۰۵۶ به ۸۶۵۰ دلار رساند.

قیمت بیت کوین

جاش راجر تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت پس از شروع قوی بیت کوین در سال جاری، اصلاح قیمت یک امر طبیعی است. بیت کوین ماه جاری را با قیمت ۷۲۲۵ دلار شروع کرد و راجر اکنون پیش بینی می‌کند که بیت کوین به روند اصلاحی خود ادامه دهد و قبل از ادامه روند صعودی خود به قیمت ۸۰۰۰ دلار برسد. اما اگر قیمت بیت کوین به ۷۷۰۰ دلار برسد، معامله کنندگان دلیل خوبی برای نگرانی خواهند داشت. وی گفت:

Josh Rager

کاهش قیمت بیت کوین انتظار می‌رفت. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد ساختار بازار و تغییر روند است. احتمالا قیمت به محدوده ۸۰۰۰ دلار کاهش یابد. اگر قیمت به ۷۷۰۰ دلار سقوط نکند جای نگرانی وجود ندارد.

راجر گفت که معتقد است بیت کوین می‌تواند در آغاز روند صعودی جدیدی باشد که قیمت آن را به ۸۵,۰۰۰ دلار خواهد رساند. اما در ابتدا، گاوهای بیت کوین باید راهی برای عبور از قیمت ۹۴۰۰ دلار بیابند. این قیمت از ماه ژوئن تا سپتامبر سال گذشته به عنوان سطح حمایتی عمل می‌کرد. طبق سخنان راجر، روند صعودی بلندمدت جدید تنها در صورتی تایید خواهد شد که بیت کوین بتواند از قیمت ۱۰,۳۵۰ دلار عبور کند. برای اطلاعات بیشتر راجع به دلایل این تحلیل میتوانید به توییتر جاش راجر مراجعه کنید.

لازم به ذکر است این تحلیل؛ نگاه یکی از تحلیلگران مطرح این بازار است و صرفا با استناد به این نگرش نمیتوان تصمیم بر سرمایه گذاری گرفت. پیشنهاد میکنیم برای پیش بینی درست تر به نظر سایر تحلیلگران مطرح این حوزه هم نگاهی داشته باشید.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا