اخبار خارجی

جاستین سان: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می رسد!

جاستین سان موسس و مدیرعامل ترون (TRX)، پانزدهمین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، در حال سرمایه گذاری بر روی تعدادی از ارزهای دیجیتال دیگر به جز بیت کوین است.

جاستین سان طی مصاحبه ای با CNN در تاریخ ۲۳ فوریه، گفت که به ارزهای دیجیتال ایمان دارد و در بسیاری از آلتکوین ها شامل اتر و XRP سهامدار است.

پیش بینی مدیرعامل ترون از عبور قیمت بیت کوین از ۱۰۰,۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۵

جاستین سان در خصوص پورتفولیوی ارزهای دیجیتال خود گفت:

من تعداد بسیار زیادی XRP و اتریوم نیز دارم. من به ارزهای دیجیتال ایمان دارم، بنابراین می‌خواهم تمام ارزهای دیجیتال موفق شوند. به همین دلیل است که مقدار بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال دیگر نیز در اختیار دارم.

سان در خصوص قیمت ارزهای دیجیتال خوش بین است و مطمئن است که ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، آینده پول هستند. وی طی مصاحبه ای پیش بینی کرده است که بیت کوین در سال ۲۰۲۵ از قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار عبور می‌کند و تاکید کرده است که سایر ارزهای دیجیتال نیز از روند صعودی قیمت بیت کوین پیروی خواهند کرد. وی در این خصوص گفت:

من کاملا مطمئن هستم که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵ از ۱۰۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد. من معتقدم قبل از سال ۲۰۲۵ نیز می‌توانیم به این قیمت برسیم. همزمان بسیاری از پروژه های دیگر ارز دیجیتال نظیر ترون، اتریوم و XRP نیز شاهد بازار صعودی خواهند بود.

مدیرعامل ترون در زندگی روزمره فقط از ارز سنتی استفاده می‌کند

جاستین سان علیرغم موضع خوش بینانه خود در خصوص ارزهای دیجیتال، مدعی شده است که تمام سرمایه خود را بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می‌کند. هرچند سان هم چنان ارزهای دیجیتال خود را به ارزهای سنتی نظیر دلار تبدیل می‌کند. سان در مصاحبه ای گفت که فقط هنگامی که نیاز به خرج کردن پول در زندگی روزمره دارد، ارزهای دیجیتال را به ارز سنتی تبدیل می‌کند.

جاستین سان می‌گوید وارن بافت در خصوص بلاک چین و ارزهای دیجیتال بسیار مشتاق است

یک ماه قبل، سان همراه با منتقد شناخته شده بیت کوین، وارن بافت سازمان امور خیریه خود را افتتاح کرد. در تاریخ ۲۳ ژانویه، جاستین سان با وارن بافت ملاقات کرد تا بالاخره پس از تاخیرهای پی در پی به صرف شام بپردازند.

جاستین سان بیان کرد که سعی نکرده است که وارن بافت را متقاعد کند که ارزهای دیجیتال در سال های آتی با رشد چشمگیری مواجه خواهند شد. در عوض سعی کرده است تا بعضی از پتانسیل های ارزهای دیجیتال را به بافت توضیح دهد تا بافت بعضی از اصول پایه ای بلاک چین و ارزهای دیجیتال نظیر تراکنش آنی را متوجه شود.

بافت بار دیگر با ارزهای دیجیتال مخالفت کرد

جاستین سان هم چنین خاطرنشان کرد که بافت در خصوص فناوری های جدید نظیر ارزهای دیجیتال و بلاک چین بسیار مشتاق بوده است و توضیحات ارائه شده از جانب سان در خصوص بیت کوین و ترون را پذیرفته است. هرچند بافت مدعی شده است که وی هیچ ارز دیجیتالی در اختیار ندارد و برنامه ای برای سرمایه گذاری در عرصه ارزهای دیجیتال ندارد. بافت طی مصاحبه ای مجددا موضع مخالف خود در خصوص ارزهای دیجیتال را بیان کرد و اذعان داشت که ارزهای دیجیتال هیچ ارزشی ندارند و هیچ چیزی تولید نمی‌کنند.

بافت در مصاحبه ای دیگر در سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرده بود که ارزهای دیجیتال به سرنوشت بدی منجر خواهند شد و بیت کوین همانند چسب موش است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا