اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

موفقیت چشمگیر صرافی JustSwap ترون ؛ ثبت حجم معاملات ۲۰ میلیون دلاری

صرافی غیرمتمرکز جاست سواپ (JustSwap) وابسته به شرکت ترون به حجم معاملات ۲۰ میلیون دلار رسیده است. پلتفرم صرافی غیرمتمرکز JustSwap در ۱۸ آگوست راه اندازی شد و در عرض ۲۴ ساعت اول شاهد حجم معاملات چشمگیر ۱۰ میلیون دلار بود. با این حال، تیم پشتیبان متوجه شد که افرادی سوددجو توکن‌هایی تقلبی به این صرافی اضافه کرده‌اند. در نتیجه، تیم این صرافی فرآیندی برای لیست کردن توکن‌های مجاز (Whitelisting) پیاده سازی کرد تا تمامی توکن‌های تقلبی از این صرافی حذف شوند.

۳۳۱۶۹ تراکنش در ۲۴ ساعت

این صرافی در روز دوم کار خود، توانست از عهده ۳۳۱۶۹ تراکنش به خوبی بربیاید که رقم چشمگیری است. جاستین سان، بنیانگذار ترون اعلام کرد که رسیدن به چنین رقمی به این معناست که این صرافی از این نظر به صورت غیررسمی بعد از یونی سواپ Uniswap (صرافی غیرمتمرکز در شبکه بلاکچین اتریوم) در رتبه دوم قرار دارد. او این مطلب را در توییتر اعلام کرد و تصویری از هدفش از این مقایسه ارائه کرد:

تعداد تراکنش‌های JustSwap در ۲۴ ساعت اول کاری ۳۳۱۶۹ عدد بوده و آن را بعد از نسخه دوم Uniswap در رتبه دوم قرار می‌دهد و تقریبا ۵ برابر بالانسر (Balancer) است. چقدر طول خواهد کشید که به رتبه اول برسد؟

ثبت بیشتر از ۲۰ میلیون دلار معامله

حجم معاملات JustSwap از زمان راه اندازی آن در ۱۸ آگوست طی ۵ روز به ۲۰ میلیون دلار رسیده است. تیم این صرافی ساعاتی پیش با این توییت این خبر را اعلام کرد:

صرافی JustSwap در پنج روز به حجم ۲۰ میلیون دلار تراکنش رسیده است!

وعده جاستین سان به پیشروی همه جانبه به سمت دیفای

موفقیت JustSwap در یک بازه زمانی کوتاه مدت به دنبال وعده جاستین سان به پیشروی به سمت دیفای محقق شد. جاستین سان معتقد است که پروژه های دیفای در شبکه ترون، موجب تحول در امور مالی متمرکز می‌شوند. وی این دیدگاه را از طریق نامه اخیر به اعضای جامعه Tron & Just بیان کرد و اظهار داشت:

ما ظرف ده ساعت، کاری را انجام داده ایم که Uniswap برای رسیدن به آن ده‌ ماه تلاش کرد. این یک محصول قابل تحسین برای بازارساز خودکار (AMM) تازه راه اندازی شده‌ی دیفای است. علاوه بر این، JustSwap با ترون دارای تجربه معامله به مراتب بهتری نسبت به Uniswap است. کاربرانی که دیشب آن را امتحان کرده اند با این نظر موافق هستند.

وی همچنین ادامه داد:

تیم ترون و JustSwap در حال اجرای اکوسیستم همه جانبه دیفای هستند. ما تا زمانی که شاهد پیروزی انقلاب امورمالی غیرمتمرکز نباشیم، عقب نشینی نمی‌کنیم. من اعتقاد دارم تا وقتی که با زمان رقابت می‌کنیم و محصولات خود را به روز می کنیم، جاست سواپ روزی نیروی محرکه ۱۰۰ برابری ارزهای دیجیتال می‌شود و ترون پروتکل دیفایی را ایجاد می‌کند که موازی با اتریوم است.

منبع
ethereumworldnews

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا