یونی‌سواپ و آوه به ۱۰ رمزارز برتر بازار نزدیک می‌شوند؛ چین لینک همچنان می‌تازد

با توقف روند صعودی بیت کوین، توکن‌های امور مالی غیرمتمرکز فرصت درخشش پیدا کرده‌اند. یونی‌سواپ با افزایش‌ ۱۷٪ و توکن AAVE با رشد ۲۰٪ در ۲۴ ساعت گذشته، به ۱۰ ارز برتر لیست وبسایت Coinmarketcap بر اساس ارزش بازار نزدیک می‌شوند.

این دو توکن دیفای با خروج دن لامیر(Dan Larimer) از Block.one  توانستند EOS را پشت سر بگذارند. این دو همچنان از ارزهای برجسته تزوس (XTZ)، مونرو(XMR) و ترون (TRX) بالاتر قرار دارند.

یونی سواپ و آوه به ۱۰ ارز برتر نزدیک می شوند

نه تنها قیمت توکن بومی بازارساز خودکار یونی‌سواپ (UNI) از ۱۰ دلار عبور کرد، بلکه ارزش توکن‌هایی که در ایردراپ سپتامبر توزیع شدند از مرز ۴۰۰۰ دلار عبور کرده است.

ارزش بازار ۲۵ میلیارد دلاری دیفای

رشد دیفای در سال گذشته از اخبار مهم دنیای اقتصاد بوده است. در اواخر ژانویه ۲۰۲۰ ارزش کل قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز مجموعا به کمتر از یک میلیارد دلار می‌رسید. اما این فاکتور هم اکنون طبق اطلاعات وبسایت Defipulse به بیش از ۲۵ میلیارد دلار رسیده است.

پروتکل وام دهی MakerDAO  حدود ۴.۵ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده‌اش را حفظ کرده است، اما رقبای قوی این پروتکل به سرعت به او نزدیک می‌شوند. کامپوند، یونی‌سواپ و آوه به مرز ۳ میلیارد دلار رسیده‌اند.

تحلیل AAVE

با استفاده از سطح ۲۷٪ فیبوناتچی اصلاحی، تارگت ۲۶۰ دلاری برای قیمت آوه در کوتاه مدت پیش بینی می‌شود. روند اخیر رمزارزها به سود گاوها بوده است.

اندیکاتور استوکاستیک RSI در منطقه خرید بیش از حد بوده است در حالیکه RSI به یالاتر از ۷۰ رسیده است. البته این رفتارها نشان‌دهنده بازگشت روند نیست، بلکه از امکان وجود اصلاح خبر می‌دهد. کندل استیک دوجی شکل در حجم سنگین معاملات نشانه زود هنگامی از احساسات در بازار است که به روند کوتاه مدتی منجر می‌شود.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در بالاترین قسمت کانال بسته شد و این الگوی بازگشتی منجر به بازگشت قیمت به سطوح پایین کانال فعلی نشد. بلکه به قیمت ۱۰۳۹ دلار رسید و با قدرت بیشتر در چند روز گذشته قیمت اتریوم افزایش پیدا کرد.

با وجود کاهش ۲۵٪ اتریوم در سه روز ، اندیکاتور حجم تعادلی OBV سطوح پایین تری را نشان داد و علاقه شدید خریداران را تشدید کرد. اندیکاتور AO یک قله دوقلوی صعودی تشکیل داده که سیگنال خریدی را به وجود آورده است.

اتریوم از کانال ۱۲۲۰ و ۱۲۷۰ عبور کرده است. این کانال در گذشته نقدینگی لازم را برای آن فراهم کرده است. این روند صعودی ممکن است به تلاش مجددی برای لمس قله ۱۴۴۰ دلاری منجر شود.

چین لینک از رکورد زدن خسته نشده است

توکن LINK متعلق به اوراکل غیرمتمرکز چین لینک نیز یکی از داغ‌ترین سوژه‌های بازار ارزهای دیجیتال شده است.

رکورد قیمت چین لینک در بایننس

بر اساس گزارش U.Today چین لینک در تاریخ ۱۵ ژانویه (۲۶ دی) توانست رکورد بالاترین قیمت خود را که در آگوست ۲۰۲۰ ثبت کرده بود جابجا کند. ضعف بیت کوین نتوانست مانع رشد چین لینک شود و این ارز دیجیتال شب گذشته توانست برای سومین بار در این ماه رکورد خود را بشکند و این بار قیمت ۲۵.۵ دلار را در صرافی بایننس ثبت کند. راه‌اندازی صندوق جدید Grayscale و اختصاص دادن آن به چین لینک، می‎تواند یکی از دلایلی محرک رشد قیمت LINK باشد.


منبع u.today
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر