اخبار عمومی

دادگاه آمریکا یک شکایت دسته‌جمعی علیه تتر و بیت‌فینکس را رد کرد

دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) یک شکایت دسته‌جمعی علیه شرکت صادرکننده تتر (USDT) و شرکت وابسته به آن، یعنی بیت‌فینکس (Bitfinex) را رد کرد. این شکایت توسط متیو اندرسون (Matthew Anderson) و شاون دولیفکا (Shawn Dolifka) تنظیم شده بود و ادعا می‌کرد که بر خلاف ادعاهای شرکت‌های مذکور، پشتوانه دلاری توکن‌های USDT با نسبت ۱:۱ تامین نمی‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از دیلی‌هادل، لورا تیلور (Laura Taylor)، قاضی این پرونده، دستور رد دعوا را به دلیل نبود مدارک کافی صادر کرده است. تتر در رابطه با این مسئله اعلام کرده است:

دادگاه به درستی اعلام کرد که شکایت شاکیان ادعای قابل قبولی در بر ندارد، زیرا آن‌ها مدرکی نداشتند که نشان دهد ارزش واقعی USDT کاهش یافته است. رد شدن کل شکایت دسته جمعی در همان مرحله اولیه دادرسی نشان می‌دهد که ادعاهای شاکیان فاقد هر گونه ماهیت قانونی بوده است. مطمئن باشید که ما در تتر و بیت‌فینکس همچنان به وعده‌های خود عمل می‌کنیم و به محافظت از مشتریان و جامعه‌مان ادامه خواهیم داد.

تتر هولدینگز (Tether Holdings)، توسعه‌دهنده USDT، در هفته گذشته اعلام کرد که کل ذخایر مازاد آن در سه‌ماهه دوم تقریباً ۳۵٪ افزایش یافته و به ۳.۳ میلیارد دلار رسیده است. این شرکت در گزارش خود تاکید کرده بود:

برای اجرای تعهد خود مبنی بر شفافیت، باید به اطلاع کاربرانمان برسانیم که ذخایر مازاد استیبل کوین تتر در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۳ حدود ۸۵۰ میلیون دلار افزایش یافته است. در نتیجه، مجموع ذخایر مازاد ما در پایان این سه‌ماهه به حدود ۳.۳ میلیارد دلار رسیده و ثبات تتر را تقویت کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا