اخبار خارجی

به کمک بایننس ویجت ، ارزهای دیجیتال را روی مرورگر خود مدیریت کنید!

بایننس که بزرگترین صرافی از لحاظ حجم معاملات است، همکاری جدیدی را با شرکت نرم افزاری Brave Software آغاز کرد. در نتیجه، کاربران مرورگر بریو از طریق ویژگی جدید این مرورگر به اسم بایننس ویجت (Binance Widget) خواهند توانست تا به صورت یکپارچه و مستقیم به مدیریت ارزهای دیجیتال بپردازند.

همکاری بایننس با بریو‌

بایننس و بریو، همکاری خود را طی بیانیه ای اعلام کردند. طی این بیانیه اعلام شد که صرافی محبوب ارز دیجیتال بایننس در زبانه های مرورگر بریو، ویجت مختص به خود را خواهد داشت.
بایننس ویجت به کاربران بریو‌ امکان خواهد داد تا مستقیما به وبسایت بایننس دسترسی داشته باشند. بنابراین، کاربران می‌توانند از گزینه های مختلفی نظیر واریز، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و مشاهده موجودی و خلاصه حساب خود بهره ببرند. تمام این عملکردها بدون خروج از مرورگر امکان پذیر خواهد بود.
بریو‌ تنها مرورگری خواهد بود که عملکرد یکپارچه برای خرید و معاملات ارز دیجیتال ارائه خواهد داد.
به منظور اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران، بایننس ویجت iframe را بارگذاری نخواهد کرد بلکه داخل مرورگر بریو اجرا خواهد شد.
این ویجت پس از آنلاین شدن به صورت پیش فرض بر روی بریو در دسترس خواهد بود، اما کاربران می‌توانند به صورت دستی این ویژگی را غیرفعال کنند و آن را از بخش زبانه ها مخفی کنند.
این ویژگی جدید از امروز به صورت آزمایشی بتا در نسخه رایانه‌ای بریو در دسترس است. محصول نهایی در ماه آوریل عرضه خواهد شد. پس از آن، بایننس ویجت برای پلتفرم های موبایل نیز ارائه خواهد شد.

ساده سازی استفاده از ارزهای دیجیتال

طبق گفته برندان آیک (Brendan Eich) مدیرعامل و موسس بریو، هدف اصلی این ویجت جدید، آسانتر و یکپارچه سازی فرایند خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. وی بیان کرد که بریو در حال ترویج معاملات ارزهای دیجیتال است و به کاربران امکان می‌دهد تا با سهولت بیشتری به انجام تراکنش ها بپردازند.
چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس نیز با اشاره به امنیت و سادگی این ویجت خاطرنشان کرد:

بایننس ویجت در مرورگر حریم خصوصی محور بریو، روشی ایمن برای خرید و فروش ارز دیجیتال فراهم می‌کند و هم چنین کارمزد ورود، معاملات و تعامل کاربران با اکوسیستم بایننس را کاهش می‌دهد. ما به دنبال همکاری بلندمدت با بریو هستیم تا تعامل با ارزهای دیجیتال را آسان تر کنیم و کاربران را به کاربردهای بیشتری در آینده ای نزدیک تشویق کنیم.

نکته جالب واکنش توکن BAT پس از این اعلان است. همکاری های مهم معمولا باعث افزایش قیمت دارایی موجود در آن همکاری می‌شود. در حال حاضر قیمت این توکن ۰.۱۳۶ دلار و ارزش بازار آن نیز تقریبا ۲۰۰ میلیون دلار است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا