اخبار عمومی

قابلیت ارسال و دریافت رمزارز در اپلیکیشن Venmo پی‌پال فعال می‌شود

اپلیکیشن ونمو (Venmo) متعلق به شرکت پی‌پال در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) اعلام کرد در هفته‌های آتی، قابلیت‌های جدیدی را فعال می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال خود را از این اپلیکیشن ارسال و یا دریافت کنند. این تصمیم به دنبال تلاش‌های مستمر تیم توسعه ونمو برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد کاربران برای سرویس‌های مبتنی بر رمزارز گرفته می‌شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو و بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، قابلیت‌های جدید گزینه‌ها و انعطاف‌پذیری بیشتری را برای انتقال و مدیریت ارزهای دیجیتال به کاربران ارائه می‌دهد. انتظار می‌رود این قابلیت‌ها از ماه مه ۲۰۲۳ فعال شوند و تعامل کاربران ونمو با ارزهای دیجیتال را تسهیل نمایند.

رشد قابل توجه کاربران رمزارزها در اپلیکیشن Venmo

ونمو در گزارشی اعلام کرده از اوایل سال ۲۰۲۳، نیمی از مشتریان کریپتو این اپلیکیشن به دلیل امنیت و سهولت استفاده باز هم ارز دیجیتال خریده و میزان دارایی خود را افزایش داده‌اند. این رشد چشمگیر، علاقه گسترده به ارزهای دیجیتال و نیاز به ابزارها و پلتفرم‌های در دسترس‌تر را برجسته می‌کند.

توییت ونمو
منبع: توییتر

علاوه بر این، بیش از ۷۴٪ از مشتریان طی ۱۲ ماه اخیر ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول ونمو نگهداری کرده‌اند که بیانگر اعتماد جامعه رمزارزها به این اپلیکیشن و توانایی آن برای ذخیره و مدیریت ایمن دارایی‌های دیجیتال است.

به گفته توسعه‌دهندگان Venmo، قابلیت انتقال رمزارزها در این اپلیکیشن ساده و کاربرپسند طراحی شده است. کاربران به سادگی می‌توانند از طریق تب ارزهای دیجیتال به دارایی‌های خود دسترسی داشته باشند و از طریق گزینه Send Crypto آنها را منتقل کنند. این فرآیند ساده برای تشویق کاربران مبتدی به استفاده از رمزارزها طراحی شده است.

به همین ترتیب، کاربران می‌توانند از طریق QR کدها ارز دیجیتال دریافت کنند. باید توجه داشت که تراکنش‌های صورت گرفته در اپلیکیشن ونمو همانند هر تراکنش ارز دیجیتال دیگری برگشت‌پذیر نیستند و نمی‌توان آنها را لغو کرد. با این حال Venmo احتمالا اقدامات امنیتی مختلفی برای دوباره بررسی کردن تراکنش‌ها در این قابلیت تعبیه خواهد کرد.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا