رپورتاژ آگهی

آغاز جشنواره هشتمین سالگرد ViaBTC، جایزه‌ی ۸۰،۰۰۰ دلاری منتظر شماست!

«تبدیل شدن به زیرساخت دنیای بلاکچین» چشم‌انداز ViaBTC است و اکنون این چشم‌انداز به تدریج در حال تحقق است. از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۶، ViaBTC به تدریج به یکی از ستون‌های حوزه استخراج رمزارزها تبدیل شده است و همواره متعهد به ارائه خدمات استخراج حرفه‌ای، کارآمد، امن و پایدار رمزارزها به کاربران بوده است.

در این هشتمین سالگرد با افتخار اعلام می‌کنیم که جشنواره “8 As one” رسماً آغاز شده است. ما برای تشکر از کاربران جهانی‌مان به خاطر حمایت‌هایشان در طول ۸ سال گذشته، مجموع جوایزی  به ارزش ۸۰,۰۰۰ دلار برای شما در نظر گرفته‌ایم! علاوه بر این، چندین هزار کوپن تخفیف کارمزد نیز منتظر شما هستند!

شرایط شرکت در جشنواره ViaBTC

این جشنواره از ۵ ژوئن تا ۲۵ ژوئن (۱۶ خرداد تا ۷ تیر ۱۴۰۳) ادامه خواهد داشت. در این دوره، همه کاربران ViaBTC می‌توانند با دسترسی به صفحه رویداد جشنواره سالگرد هشتم (در انتهای مطلب لینک این صفحه قرار دارد) از طریق وبسایت یا اپلیکیشن، شرکت کنند. در اینجا محتوای دقیق هر رویداد آمده است:

رویداد ۱: رای‌گیری سالانه

 • جایزه: کوپن تخفیف کارمزد ۳۰ روزه
 • جزئیات: رای دادن به ویژگی‌ها و خدمات مورد علاقه خود از ViaBTC در صفحه تعیین شده برای دریافت کوپن تخفیف کارمزد.

رویداد ۲: تقویت کننده‌ی استخراج

 • جوایز: جوایز نقدی مختلف ۸۸۸ دلار، ۸۸ دلار و کوپن تخفیف کارمزد ۷ روزه
 • جزئیات: شرکت‌کنندگان باید در طول رویداد دو تسک مشخص شده را تکمیل کنند. پس از تأیید سیستم، واجد شرایط برنده شدن خواهند شد:
 • میزان هشریت متصل به استخر استخراج > ۰
 • متصل بودن برای ≥ ۴۸ ساعت

نکته: متصل کردن هش‌ریتتان ۲ روز قبل از شروع رسمی رویداد نیز توسط سیستم، به عنوان شرط لازم این تسک تلقی می‌شود!

رویداد ۳: معرفی (ریفرال) و کسب درآمد

 • جوایز: جوایز نقدی مختلف ۸۸۸ دلار، ۸۸ دلار و کوپن تخفیف کارمزد ۷ روزه (جوایز ریفرال تحت مکانیزم تخفیفی نیز قابل قبول هستند)
 • جزئیات: در طول رویداد، شرکت‌کنندگان باید دو تسک مربوطه را انجام دهند. پس از تأیید سیستم، شانس برنده شدن را کسب خواهند کرد:
 1. دعوت از کاربران جدید
 2. میزان هش‌ریت کاربر جدید باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد:
 • میزان هش‌ریت ≥ ۲۰۰ TH/s برای کوین BTC
 • میزان هش‌ریت ≥ ۲ GH/s برای کوین LTC
 • میزان هش‌ریت ≥ ۵۰۰ GH/s برای کوین KAS

رویداد ۴: برداشت کنید و جایزه بگیرید

 • جوایز: در جایزه‌ی ۸۰۰,۰۰۰ CET سهیم شوید (جوایز به ترتیب و اولویت زمانی شرکت تقسیم می‌شوند تا تمام شود)
 • جزئیات: در طول رویداد، شرکت‌کنندگان باید دو تسک مربوطه را تکمیل کنند. پس از تأیید سیستم، ۸۰۰,۰۰۰ CET بین آنها تقسیم می‌شود.

در طول جشنواره هشتمین سالگرد، ما همچنین فعالیت‌های ویژه‌ای را با مزایای خاص معرفی کرده‌ایم. کاربرانی که هر دو فعالیت در وب‌سایت رسمی ViaBTC و هر دو فعالیت SNS را تکمیل کنند، می‌توانند از طریق یک فرم ثبت‌نام کنند تا شانس دریافت یک هدیه سورپرایزی و محدود را داشته باشند.

ViaBTC امیدوار است از طریق این مزایا، صمیمیت و اشتیاق خود نسبت به کاربران را ابراز کند و همچنین از همراهی، حمایت و اعتماد آنها عمیقاً قدردانی می‌کند. در طول ۸ سال گذشته، ما بر ارائه خدمات با کیفیت بالا تمرکز کرده‌ایم و از طریق جمع‌آوری یک تیم فنی قوی، به یک استخر استخراج همه‌جانبه تبدیل شده‌ایم. میزان هش‌ریت BTC ما در جهان رتبه ۳ را دارد و استخرهای استخراج LTC/DOGE، BCH و KAS ما در جهان جز برترین‌ها هستند.

از اکتبر ۲۰۱۷، زمانی که تعداد کاربران ما برای اولین بار از ۱۰۰,۰۰۰ نفر گذشت، تا می ۲۰۲۲، زمانی که به ۱ میلیون نفر رسید، ViaBTC همواره در حال رشد بوده و اکنون بیش از ۱.۷ میلیون کاربر دارد. همانطور که موضوع این جشنواره، “8 as one” نشان می‌دهد، ما در طول این ۸ سال به همراه کاربرانمان و با هم رشد کرده‌ایم، با اتحاد، همکاری و موفقیت‌های مشترکی را به دست آورده‌ایم.

حضور viabtc در ایونت

بسیاری از کاربران قبلاً فضای جشنواره سالگرد هشتم را در غرفه‌های آفلاین Consensus 2024 و IV Kazan Cryptoforum تجربه کرده‌اند. اکنون، بیایید به این جشن ادامه دهیم و از فعالیت‌های هیجان‌انگیزتر و جوایز سخاوتمندانه‌ی استخر لذت ببریم!

ما اطلاعات رویدادها را به صورت لحظه‌ای در وب‌سایت رسمی ViaBTC و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود ارائه خواهیم کرد. با دنبال کردن این کانال‌ها، می‌توانید از آخرین برنامه‌ها مطلع شوید و شانس برنده شدن جوایز را اصلا از دست ندهید.

صفحه رویداد جشنواره

گروه تلگرام رسمی

گروه آموزشی تلگرام

اینستاگرام

توییتر

این مطلب یک رپورتاژ آگهی است. فراموش نکنید که قبل از فعالیت در هر پلتفرم یا سرویس جدیدی، خودتان تحقیق و بررسی‌های لازم را به عمل بیاورید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا