اخبار اتریوم

ویتالیک بوترین ۶۰۰ ETH به صرافی کوین بیس منتقل کرد؛ آیا ریزش بیشتری در راه است؟

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) چند ساعت قبل بیشتر از ۱ میلیون دلار اتریوم (ETH) را به صرافی کوین بیس منتقل کرد؛ اما هنوز مشخص نشده که چرا چنین کاری کرده است. با این حال این اقدام بنیان‌گذار شبکه اتریوم باعث افزایش نگرانی‌ها در مورد امکان کاهش قیمت بیشتر شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از کوین‌دسک، داده‌های وب سایت اتراسکن (Etherscan) نشان می‌دهد که ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم، در روز دوشنبه ۶۰۰ اتریوم (به ارزش حدودا ۱ میلیون دلار) را به صرافی کوین بیس منتقل کرده است.

تراکنش ویتالیک بوترین – منبع: اتراسکن

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، روند نزولی بازار کریپتو در روزهای گذشته باعث شد بیشتر از ۱ میلیارد دلار معامله لیکویید شود. قیمت اتریوم هم تحت تاثیر این روند نزولی قرار گرفته و حدود ۱۰٪ از ارزش خود را طی هفت روز گذشته از دست داده است. البته قیمت اتریوم در روز گذشته کمی بهتر شده و تا حدودی توانسته است خود را به محدوده ۱,۷۰۰ دلار نزدیک کند.

داده‌های لوک‌آن‌چین (Lookonchain) هم نشان می‌دهد که بوترین در روز گذشته بیشتر از ۲۵۰,۰۰۰ توکن RAI را در پروتکل میکر بازپرداخت کرده و ۱.۶ میلیون دلار اتریوم را برداشت نموده است. این وب سایت اعلام کرده است:

ویتالیک بوترین در روز قبل ۲۵۱,۰۰۰ توکن RAI را در پلتفرم میکر بازپرداخت کرد و ۱,۰۰۰ اتریوم (۱.۶۷ میلیون دلار) را برداشت نمود.
او ۵ ساعت قبل هم ۶۰۰ اتریوم (۱ میلیون دلار) را به صرافی کوین بیس واریز کرد.

توییت لوک‌آن‌چین – منبع: توییتر

RAI یک استیبل کوین در بازار کریپتو است که پشتوانه آن توسط اتریوم تامین می‌شود و پیوند دلاری (Non Pegged) ندارد. همان طور که گفته شد، هنوز مشخص نشده چرا بنیان‌گذار اتریوم سرمایه مذکور را به صرافی کوین بیس منتقل کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا