مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ های هفته؛ ایردراپ‌های ۳۰ دی تا ۵ بهمن را چگونه دریافت کنیم؟

پروژه‌هایی که در حوزه رمزارزها، Defi و توکن‌های بی‌همتا (NFT) فعالیت می‌کنند، معمولا برای جذب کاربران بیشتر رمزارزهایشان را به رایگان بین کاربران توزیع می‌کنند، که به این موضوع Airdrop گفته می‌شود. روزهای سه‌شنبه، تیم میهن بلاکچین چند مورد از این ایردراپ‌ها را به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. در این مقاله، به معرفی ایردراپ بازی‌های Aspo World و CryptoShips می‌پردازیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

معرفی ایردراپ بازی Aspo World

معرفی ایردراپ بازی Aspo World

Aspo World یک بازی نقش‌آفرینی و تاکتیکی سه‌بعدی مبتنی بر NFT است، که به‌صورت آنلاین و روی موبایل (اندروید و IOS) انجام می‌شود. البته این بازی هنوز راه‌اندازی نشده و تاریخ راه‌اندازی آن به‌زودی اعلام خواهد شد. این بازی از نوع Play to Earn است و بازیکنان می‌توانند با بازی کردن، توکن‌های ASPO دریافت کنند.

داستان بازی:

شایعات حاکی از آن است که جادوگران قدرتمندی در دنیای Aspo وجود دارند، که توانایی احضار و کنترل ارواح سرگردان را دارند و هر کسی که در سر راه آنها ایستاده است را می‌کشند. هر جادوگر با روح خود همراه است و این روح هر کاری می‌کند تا از ارباب خود محافظت کند. در این دنیای اسرارآمیز، هر ۵۰۰ سال یک‌بار یک تورنمنت برگزار می‌شود تا قدرتمندترین جادوگر مشخص شود. این جادوگر قدرتمند عنوان “پادشاه جادوگران” را دریافت می‌کند؛ تنها کسی که حق کنترل ارواح با بیش‌ترین قدرت را برای محافظت از زمین دارد.

اما در ۲ تورنمنت اخیر، باعث ایجاد اختلال ناخواسته توسط یک مشکل‌ساز به نام Asakura Hao شده است. به نظر می‌رسد او به دنبال یک توطئه برای جلوگیری از افزایش قدرت بعدی پادشاه جادوگران است. نسل‌های جادوگر اکنون با افزایش سن ضعیف شده‌اند و پادشاه جادوگران می‌بیند که قدرتش در حال محو شدن است. در همین حین، در زمانی که تورنمنت بعدی در حال آغاز است، گروهی از دانش‌‌آموزان به نام‌های Manta، Anna، Ryu، Tao Ren و Tao Yun سخت تمرین می‌کنند، تا تبدیل به نسل بعدی جادوگران شوند و عنوان پادشان جادوگران را به‌دست آورند. اما کدام‌یک از آنها این عنوان را به‌دست خواهد آورد؟ آیا دوباره آساکورا هائوی مشکل‌ساز در تورنمنت اختلال ایجاد می‌کند؟ سرنوشت دنیای آسپو چه خواهد شد؟ پاسخ تمام این سوالات، پس از راه‌اندازی بازی Aspo World نمایان خواهد شد.

این بازی توسط یک تیم ویتنامی، بر روی شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است و توسط شرکت‌های بزرگی چون Hashed، Dao Maker و Everse Capital پشتیبانی می‌شود.

رمز ارز ASPO یک توکن حاکمیتی BEP20 است. دارندگان این ارز دیجیتال می‌توانند آنها را سپرده‌گذاری (Stake) کنند و پاداش استیکینگ دریافت کنند، در بازی شرکت کنند و در رای‌گیری‌های سیستم حاکمیت بازی مشارکت کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند با انجام بازی‌های مختلف در دنیای Aspo (تعامل با یکدیگر، تکمیل کردن تسک‌ها، رقابت، مبارزه و غیره)، این توکن را به‌دست بیاورند.

برای شرکت در ایردراپ بازی Aspo World، وارد این لینک شوید. از زمان نگارش این مقاله، ۹ روز و ۵ ساعت دیگر زمان دارید تا در این ایردراپ شرکت کنید.

۱۲۴,۰۰۰ توکن ASPO در بین ۲۰,۰۰۰ نفر توزیع می‌شود و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۶.۲ توکن تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ بازی Aspo World

چه کارهایی باید انجام دهیم تا واجد شرایط دریافت ایردراپ بازی آسپو ورلد شویم؟

 • ASPO را در واچ لیست کوین مارکت کپ قرار دهید.
 • در گروه تلگرامی آسپو ورلد جوین شوید.
 • به کانال فیسبوک این بازی بپیوندید.
 • اکانت فیسبوک Aspo World را لایک کنید.
 • اکانت رسمی آسپو را در توییتر فالو کنید.
 • توییت ایردراپ را ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را با هشتگ AspoWorld# تگ کنید.
 • در کانال تلگرامی بازی عضو شوید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس Binance Smart Chain خود را ارائه دهید.

معرفی ایردراپ بازی CryptoShips

معرفی ایردراپ بازی CryptoShips

Cryptoships یک بازی NFT آنلاین است، که بازیکنان می‌توانند با بازی کردن، کسب درآمد کنند. برای شروع بازی، شما باید با یک کیف پول مانند متامسک به پلتفرم متصل شوید و باکس‌هایی که حاوی یک کشتی است را باز کنید و یا از بازار این بازی، یک کشتی خریداری کنید. سپس با این کشتی مسابقه دهید و در صورت برنده شدن، توکن CSHIP جایزه بگیرید.

هر کشتی دارای ۴ المان است، که می‌توانید با ارتقاء آنها، شانس برنده شدن خود را افزایش دهید:

 • سرعت
 • قدرت
 • فرمان
 • سوخت

هدف هر بازیکن، برنده شدن در مسابقات است؛ می‌توانید کشتی خود را تمرین و آموزش دهید، در حالت‌های PvC و PvP بازی کنید و در مبارزات کشتی‌ها شرکت کنید.

 • تمرین: با آموزش دادن کشتی، قدرت و سطح (Level) آن افزایش می‌یابد.
 • حالت PvC: در این حالت از بازی، شما باید مهارت‌های خود برای کنترل کردن مبارز را به کار بگیرید، تا بتوانید با کشتی‌های دیگر مبارزه کنید و برنده شوید. با برنده شدن هر بازی، مقدار مشخصی پوینت یا امتیاز دریافت می‌کنید. هر چه امتیازهای شما بالاتر باشد، توکن‌های CSHIP بیشتری دریافت خواهید کرد. با برنده شدن در این بازی‌ها، شما آیتم (به‌زودی)، امتیاز و توکن جایزه می‌گیرید.
 • حالت PvP: این بازی‌ها به‌صورت ۲ نفره، ۴ نفره، ۶ نفره و ۸ نفره هستند. با برنده شدن در این حالت بازی، متریال (برای ارتقاء سطح کشتی و ساخت کشتی جدید)، امتیاز و توکن دریافت می‌کنید.

همچنین می‌توانید بدنه و سلاح‌های کشتی خود را ارتقا دهید، تا شانس شما برای برنده شدن، افزایش یابد.

برای شروع بازی، شما باید یک کشتی بخرید. روش‌های کسب درآمد از بازی CryptoShips این موارد هستند:

 • برنده شدن در بازی‌های PvC و PvP.
 • فروش متریال‌ها و آیتم‌ها.
 • فروش کشتی‌ها.
 • برنده شدن در مبارزات کشتی‌ها.

برای شرکت در ایردراپ بازی CryptoShips، وارد این لینک شوید. از زمان نگارش این مقاله، ۱۴ روز و ۱۴ ساعت دیگر زمان دارید تا در این ایردراپ شرکت کنید.

۳۰۰,۰۰۰ توکن CSHIP در بین ۱۰۰۰ نفر توزیع می‌شود و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۳۰۰ توکن به ارزش تقریبی ۴۰ دلار تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

مشارکت در ایردراپ بازی CryptoShips

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید:

 • CSHIP را در واچ‌لیست Coinmarketcap خود قرار دهید.
 • به گروه تلگرامی این بازی بپیوندید.
 • در کانال تلگرامی Cryptoships جوین شوید.
 • اکانت رسمی جوجو را در توییتر فالو کنید.
 • توییت ایردراپ را ریتوییت کنید و NFTCryptoShips@ را تگ کنید.
 • به سرور دیسکورد بازی بپیوندید (اختیاری)

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس BSC خود را ارائه دهید.

جمع‌بندی

تیم میهن بلاکچین در روزهای سه‌شنبه، به معرفی ایرداپ های معتبر می‌پردازد، که می‌توانید با شرکت در آنها توکن رایگان دریافت کنید. در این مقاله ۲ ایردراپ را به همراه نحوه مشارکت در آنها را معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این ایردراپ‌ها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا