مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ های هفته؛ ایردراپ‌های ۲۴ و ۲۵ اسفند را چگونه دریافت کنیم؟

معنی Airdrop توزیع ارز دیجیتال رایگان توسط پلتفرم‌های دیفای، توکن‌های NFT و بازی‌های گیمفای است، که با هدف جذب کاربران و مشتریان بیشتر انجام می‌شود. ایردراپ در بین کاربران کریپتو محبوب است و یکی از روش‌های کسب درآمد محسوب می‌شود. بنابراین میهن بلاک چین در روزهای سه‌شنبه، ایردراپ‌های معتبر را به کاربران خود معرفی می‌کند تا کاربران بتوانند از این روش درآمد کسب کنند. در این شماره از مقالات معرفی ایردراپ، به ایردراپ بازی Legend of Fantasy War و پلتفرم MindMusic می‌پردازیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

معرفی ایردراپ بازی Legend of Fantasy War

معرفی ایردراپ بازی Legend of Fantasy War

Legend of Fantasy War یک بازی سه‌بعدی نقش‌آفرینی آنلاین است، که بر روی شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است. بازیکان می‌توانند در کنار بازی کردن، به خرید، فروش و مبادله آیتم‌های NFT داخل بازی بپردازند و همچنین در مزایدات توکن‌های بی‌همتا شرکت کنند. می‌توانید تریلر و تصاویر این بازی را در این لینک مشاهده کنید.

بازی به این صورت است که شما رهبری گروهی از جنگجویان، قبایل با فرقه‌ها و هنرهای رزمی مختلف را بر عهده دارید و ماموریت شما مبارزه با تاریکی و کمک به مردم است. شخصیت‌های بازی با عناصر آهن، چوب، آب، آتش و زمین شناخته می‌شوند و هر کدام از آنها قدرت‌های مخصوص به خود را دارد. در بازی Legend of Fantasy War شما آزادانه حرکت می‌کنید و در ایونت‌هایی که در دنیای بازی مخفی شده‌اند، شرکت می‌کنید.

روش‌های کسب درآمد از این بازی:

 • رقابت در حالت PvE (بازیکن در برابر محیط) و جمع‌آوری آیتم‌ها/توکن‌ها.
 • شرکت در ماموریت‌های جانبی و جمع‌آوری آیتم‌ها/توکن‌ها.
 • رقابت در مبارزات PvP (بازیکن در برابر بازیکن یا Solo) و ارتقاء رتبه در لیدربورد بازی.
 • شرکت در مبارزات PvP (قبایل یا Clanها) و تقسیم جوایز بین بازیکنان.
 • ییلد فارمینگ آیتم‌ها و توکن بازی.

توکن بومی این بازی LFW نام دارد و توکن کاربردی و حاکمیتی بازی Legend of Fantasy War است. عرضه کل این ارز دیجیتال ۲۰۰ میلیون است و برای مبادلات درون بازی، سپرده‌گذاری (Staking)، رای‌دهی به پروپوزال‌های حاکمیتی به کار می‌رود. همچنین هولدرهای این توکن می‌توانند از مزایای سهیم شدن در سیستم اقتصادی بازی، ارتقاء کاراکترها، انتخاب گروه و غیره بهره‌مند شوند.

اطلاعات مربوط به ایردراپ Legend of Fantasy War

در مجموع ۵۰۰ توکن NFT در بین ۵۰۰ برنده توزیع می‌شود و به هر کدام از آنها ۱ توکن تعلق می‌گیرد. این ایردراپ اکنون شروع شده و تا تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد.

نحوه مشارکت در ایردراپ Legend of Fantasy War

برای شرکت در این کمپین، شما باید وارد این لینک شوید و سپس بر روی Join This Airdrop کلیک کنید. این تسک‌ها را انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در این Airdrop شوید.

 • Legend of Fantasy War را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • در توییتر، اکانت این بازی را فالو کنید.
 • پست ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را تگ کنید.
 • به گروه تلگرامی این بازی بپیوندید.
 • در سرور دیسکورد Legend of Fantasy War جوین شوید.
 • فن‌پیج فیسبوک بازی LFW را لایک کنید.
 • کانال یوتیوب بازی را سابسکرایب کنید.

برای مشارکت در این ایردراپ شما باید آدرس BSC خود را ارائه دهید. 

نحوه مشارکت در ایردراپ Legend of Fantasy War

معرفی ایردراپ پلتفرم MindMusic

معرفی ایردراپ پلتفرم MindMusic

Mind Music پلتفرمی است که زاده ذهن مارک همیلتون (Mark Hamilton) آهنگساز انگلیسی است. همیلتون که خود زمانی دچار بیماری روحی بود، در صفحه اول این پلتفرم و در ویدیویی، از تاثیر موسیقی بر روی بهبود بیماری روحی‌اش تعریف می‌کند. پس از بهبودی، مارک تصمیم می‌گیرد که با استفاده از قدرت موسیقی به کمک مردمی بیاید که از انواع بیماری‌های روحی رنج می‌برند و اینجا بود که پلتفرمی به نام Mind Music را با کمک موزیسین‌های دیگر ایجاد کرد.

مارک تجربه پراکنده‌ای در دنیای کریپتو داشت و از همین فضا، توانست افرادی را پیدا کند که آنها نیز به فکر کمک به مردمی با اختلالات روحی بودند. مایند موزیک پلتفرمی است که توسط موسیقیدانان و متخصصان حوزه رمزارزها ایجاد شده است. این پلتفرم مالک شرکت نشر موسیقی Mind Records نیز هست، که هنرمندان زیادی از سراسر دنیا با این استودیو همکاری می‌کنند تا درباره بیماری‌های روحی آگاهی‌رسانی کنند. پلتفرم Mind Music در امور خیریه مربوط به این نوع بیماری‌ها کمک مالی می‌رساند و همزمان فرصتی برای سرمایه‌گذاران نیز فراهم می‌کند.

در کنار ساخت موسیقی، مایندمیوزیک اکنون شرکت نشر موسیقی مستقل خود به نام Mind Records را دارد، که تامین مالی آن تماما با استفاده از کریپتو است. همیلتون اولین سینگل خود در مایندرکوردز را، با کاور آهنگ Hurt از جانی کش ضبط کرده و اولین آلبوم او نیز در خرداد ۱۴۰۱ منتشر می‌شود. موسیقی‌هایی که در Mind Records ضبط و منتشر می‌شوند، برای جذب سرمایه و کمک‌های مالی به‌فروش می‌رسند و ۸۰ درصد از درآمد حاصل از فروش، به موسسات خیریه سلامت روان و جلوگیری از خودکشی اهدا می‌شود و ۲۰ درصد باقی‌مانده نیز برای بازخرید و سوزاندن توکن MND (توکن بومی پلتفرم Mind Music) مصرف می‌شود.

این پلتفرم ۴ درصد مالیات برای هر تراکنش توکن MND در نظر گرفته، که برای توسعه پروژه به‌کار می‌رود. همچنین کنسرت‌های خیریه در اروپا برای جمع‌آوری کمک‌های مالی نیز در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده، که افرادی که حداقل ۴ میلیارد توکن MND (حدود ۱۲.۵ دلار) داشته باشند، بلیت رایگان برای شرکت در این کنسرت‌های خیریه دریافت می‌کنند. از توکن مایندموزیک می‌توانید برای سپرده‌گذاری (Staking) و خرید کالکشن NFT همیلتون (در تاریخ ۲۶ اسفند منتشر می‌شود) استفاده کنید. بخشی از درآمد حاصل از فروش این مجموعه توکن‌های بی‌همتا نیز صرف امور خیریه می‌شود. تا امروز چندین موزیک ویدیو از مارک همیلتون منتشر شده، که می‌توانید آنها را در اینجا ببینید. همچنین در وایت پیپر Mind Music می‌توانید توضیحاتی کامل درباره بیماری‌های روحی و درمان آنها بخوانید.

اطلاعات مربوط به ایردراپ Mind Music

۳۰,۰۰۰ میلیارد توکن MND در بین ۱۵۰۰۰ نفر توزیع می‌شود و به هر کدام از آنها ۲ میلیارد توکن تعلق می‌گیرد. این ایردراپ اکنون آغاز شده و تا تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۱ ادامه دارد.

نحوه مشارکت در ایردراپ مایندموزیک

برای مشارکت در این کمپین، وارد این لینک شوید و بر روی Join This Airdrop کلیک کنید. سپس این کارها را انجام دهید تا واجد شرایط دریافت ایردراپ شوید.

 • توکن MND را در واچ لیست CMC قرار دهید.
 • مایندموزیک را در توییتر فالو کنید و پست ایردراپ را ریتوییت کنید.
 • در گروه تلگرامی این پلتفرم جوین شوید.
 • به کانال تلگرام مایند موزیک بپیوندید.
 • Mind Music را در فیسبوک فالو، لایک و Share کنید.
 • صفحه اینستاگرام پلتفرم را فالو کنید.
 • پیج یوتیوب MindMusic را سابسکرایب کنید و پست‌ها را لایک کنید و زیر پست‌ها کامنت بگذارید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید.

برای شرکت در ایردراپ مایندموزیک باید آدرس BSC خود را وارد کنید.

نحوه مشارکت در ایردراپ Mind Music

شرکت در ایردراپ‌ها برای کاربران ایرانی

تا امروز خبری مبنی بر تحریم ایرانیان توسط سایت Coinmarketcap منتشر نشده است؛ بنابراین کاربران ایرانی به‌راحتی می‌توانند از ایردراپ‌های معرفی شده توسط این پلتفرم استفاده کنند. همچنین کمپین‌های توزیع رایگان توکن که توسط این سایت معرفی می‌شوند، نیاز به KYC ندارند. اما برای احتیاط، برای ثبت نام در این ایردراپ‌ها از وی پی ان استفاده کنید.

جمع‌بندی

شرکت در این ایردراپ‌هایی که میهن بلاک چین معرفی می‌کند، نیاز به دانش فنی ندارد و هر فرد با هر سطح دانش در زمینه تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها، می‌تواند در آنها مشارکت کند و با انجام کارهای ساده، شانس خود را برای دریافت رایگان توکن‌ها امتحان کند. در این مقاله به معرفی ایردراپ های بازی Legend of Fantasy War و پلتفرم MindMusic پرداختیم. نظر شما درباره دریافت توکن‌های رایگان چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا