مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ‌های هفته؛ ایردراپ‌های ۲۶ آبان تا ۴ آذر را چگونه دریافت کنیم؟

پروژه‌هایی که در حوزه رمز ارزها، دیفای و توکن‌های بی‌همتا (NFT) فعالیت می‌کنند، برای جذب مخاطبان بیشتر توکن‌هایشان را به کاربران ایردراپ می‌کنند. هر سه‌شنبه، تیم میهن بلاکچین چند مورد از این توکن‌های رایگان را به همراه نحوه مشارکت در آنها را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. در این مقاله، به معرفی ایردراپ‌های پلتفرم Zam، بازی GoldMiner و متاورس Radio Caca می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ایردراپ پلتفرم Zam

معرفی ایردراپ پلتفرم Zam

Zam.io پلتفرمی است که هدف آن ایجاد یک اکوسیستم هیبریدی سیفای-دیفای (ترکیب امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز) است. این اکوسیستم سرمایه واقعی (دنیای سنتی) را با بلاکچین تلفیق می‌کند و انتقال سیستم مالی سنتی به سیستم غیرمتمرکز را تسریع می‌بخشد.

این اکوسیستم سرمایه‌گذاران سهام را قادر می‌سازد تا سبد سهام خود را در بازارهای کریپتو گسترش دهند؛ این کار از طریق استفاده از یک پلتفرم برای وام‌گیری استیبل‌کوین‌ها انجام می‌گیرد، که این وام‌ها توسط وثیقه‌گذاری سهام‌ها قابل دریافت می‌شوند.

Zam.io دارای یک کیف پول به نام ZamWallet است که به کاربران اجازه نگهداری، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ دارایی کریپتویی را می‌دهد. این ولت همچنین سبدهای سهام پیش‌ساخته‌ای را ارائه می‌دهد، که توسط تریدرهای باتجربه ایجاد و جمع‌آوری شده‌اند.

توکن بومی این اکوسیستم ZAM نام دارد که برای انجام تراکنش‌ها، کارمزدهای مختلف، انتقالات فرامرزی، حاکمیت و غیره استفاده می‌شود. این توکن، پلی بین Cefi و Defi است و ارزش آن توسط درآمد تولید شده در اکوسیستم Zam پشتیبانی می‌شود.

برای شرکت در ایردراپ زم، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۱ روز و ۴ ساعت دیگر ادامه دارد.

۱,۶۶۶,۶۶۷ توکن ZAM در بین ۵۰۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۳۳۳.۳۳ توکن تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ پلتفرم Zam

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید:

 • Zam را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • زم را در توییتر فالو کنید.
 • پست توییتری ایردراپ را در توییتر ریتوییت کنید و حداقل ۳ نفر از دوستان خود را تگ کنید.
 • در گروه و کانال تلگرامی Zam عضو شوید.
 • صفحه Medium زم را فالو کنید.
 • صفحه بنیان‌گذاری Zam‌ را در توییتر دنبال کنید.
 • فرم ایردراپ را پر کنید.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس بایننس اسمارت چین خود را ارائه دهید.

لیست برندگان در صفحه توییتر و مدیوم Zam در طی ۷ روز پس از پایان کمپین اعلام خواهد شد.

ایردراپ بازی GoldMiner

معرفی ایردراپ بازی GoldMiner

GoldMiner یک بازی تیراندازی شخص سوم Free to play است، که بازیکنان می‌توانند به صورت رایگان آن را بازی کنند. گلدماینر همچنین از سیستم Play to Earn استفاده می‌کند؛ بنابراین بازیکنان می‌توانند کسب درآمد نیز داشته باشند. پاداش‌هایی که به بازیکنان داده می‌شود، توکن این بازی و تجهیزاتی است، که داخل بازی به کار می‌روند.

در این بازی، بازیکن می‌تواند از طریق جمع‌آوری آیتم‌ها، مبارزه، معامله و مشارکت در جستجو در قاره‌های مختلف برای یافتن گنج (قطعات طلا)، درآمد کسب کند. هدف گیمر این است که نرخ استخراج طلای خود را افزایش دهد و کاراکتر خود را با توکن‌های بی‌همتا (NFT) مختلف تجهیز کند، تا درآمد خود را افزایش دهد.

این بازی از سیستم PvE (بازیکن در برابر محیط) استفاده می‌کند؛ اما گیمرها می‌توانند در تورنمت‌ها و مسابقات به صورت PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) نیز شرکت کنند. توکن بازی گلدماینر GM نام دارد و برای معامله و خرید آیتم‌های داخل بازی به کار می‌رود.

برای شرکت در ایردراپ GoldMiner، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۴ روز و ۹ ساعت دیگر ادامه دارد.

۳۳۵ توکن بی‌همتا در بین ۳۳۵ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۱ توکن تعلق می‌گیرد. هر کدام از این NFTها حدود ۳۰۰ دلار ارزش دارند.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ بازی GoldMiner

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید.

 • GoldMiner را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • گلدماینر را در توییتر فالو کنید.
 • پست توییتری ایردراپ را ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را تگ کنید.
 • در گروه تلگرامی GoldMiner عضو شوید.
 • در کانال تلگرامی گلدماینر جوین شوید.
 • پیج اینستاگرام بازی را فالو کنید.
 • به سرور دیسکورد وان‌ریر بپیوندید.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس BSC خود را ارائه دهید.

ایردراپ به طور اتوماتیک به کیف پول کاربران منتقل می‌شود و پس از راه‌اندازی رسمی بازی GoldMiner، برندگان می‌توانند NFTهای خود را در بازی ببینند و آنها را استفاده کنند.

ایردراپ متاورس Radio Caca

معرفی ایردراپ متاورس Radio Caca

Radio Caca پلتفرمی است که NFT جعبه‌های معما (Mystery Box) را ارائه می‌دهد و برای راه‌اندازی بازی‌ها برای متاورس USM پشتیبانی می‌کند. متاورس USM یا Universal Metaverse مینی‌گیم Metamon را در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰) راه‌اندازی کرده است. متامون یک بازی Play to Earn است که توکن RACA (توکن بومی Radio Caca) نقش اصلی را در آن ایفا می‌کند.

در این متاورس، شما از تکنولوژی‌های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) استفاده می‌کنید تا در این دنیای مجازی، با هویت جدید، لباس‌های جدید، بدن، توانایی‌ها و موقعیت اجتماعی جدید زندگی کنید.

در متاورس USM، هر بازیکن نقش یک سازنده را دارد؛ آنها یک شبکه اجتماعی برای خود ایجاد می‌کنند، یک سیستم کامل اقتصادی ایجاد می‌کنند و در نهایت، یک تمدن مجازی می‌سازند. همچنین می‌توانند آثار هنری خود را به صورت NFT خلق کنند و در بازار این متاورس به فروش برسانند. توکن‌ها و NFTها به عنوان ارز و لوازم جانبی در دنیای USM به کار می‌روند؛ آیتم‌هایی مانند لباس مریخی‌ها، انرژی خورشیدی، هواپیماهای بدون سرنشین، ربات‌ها، اتومبیل‌های تسلا (اما با نسخه مریخی!) و خطوط لوله.

برای شرکت در ایردراپ Radio Raca، باید وارد این لینک شوید. در بالا سمت راست تصویر زیر، زمان این Airdrop را می‌بینید. این ایردراپ اکنون شروع شده و از زمان نگارش این مقاله، ۸ روز و ۸ ساعت دیگر ادامه دارد.

۳۰۰ توکن NFT (این NFTها تخم‌مرغ متامون هستند و هر کدام حدود ۳۰۰ دلار ارزش دارند) در بین ۳۰۰ نفر توزیع خواهد شد و به هر کدام از مشارکت کنندگان ۱ توکن تعلق می‌گیرد.

برای مشارکت در این ایردراپ، شما باید بر روی Join This Airdrop کلیک کنید.

ایردراپ متاورس Radio Caca

کارهایی که باید انجام دهید تا واجد شرایط شرکت در ایردراپ شوید را در ادامه می‌خوانید.

 • RACA را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید.
 • رادیوراکا را در توییتر فالو کنید.
 • اکانت رسمی Binance Smart Chain‌ را در توییتر دنبال کنید.
 • حساب توییتر USM Lab‌ را در توییتر فالو کنید.
 • USM Chain را در توییتر دنبال کنید.
 • پست توییتری ایردراپ را لایک و ریتوییت کنید و حداقل ۳ نفر از دوستان خود را با هشتگ‌های RACA، #BSC# و Metamon# تگ کنید.
 • در گروه تلگرامی Radio Raca عضو شوید.
 • به سرور دیسکورد رادیوراکا بپیوندید.
 • در بازی Metamon با کیف پول خود لاگین کنید (اختیاری).

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس Binance Smart Chain خود را ارائه دهید.

جمع‌بندی

هر سه‌شنبه، تیم میهن بلاکچین تعدادی ایردراپ را به شما معرفی می‌کند. Airdrop باعث جذب مخاطبان و کاربران بیشتر می‌شود و بسیاری از پلتفرم‌ها در حوزه رمز ارزها از این روش استفاده می‌کنند. در این مقاله ۳ ایردراپ را به همراه نحوه مشارکت در آنها را معرفی کردیم. امیدواریم که بتوانید در این ایردراپ‌ها شرکت کنید و توکن‌های رایگان به دست آورید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا