تحلیل اخبار : بررسی مفهوم قراردادهای آتی بیت کوین و تاثیر آن روی قیمت و حجم بازار + ویدیو

اخبار در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین؛ نقش مهمی در تحلیل های فاندامنتال دارد و معمولا تحلیلگران مطرح از اخبار تفاسیر متفاوتی دارند و طبق آن پیش بینی هایی برای پروژه های مختلف می کنند. البته تحلیل اخبار به تنهایی نمیتواند فاکتور کاملی برای انتخاب زمان مناسب سرمایه گذاری یا خروج سرمایه داشته باشد. اما تجربه نشان داده داشتن اطلاعات جامع در یک حوزه میتواند به این انتخاب کمک کند و همانطور که میدانید سرمایه گذاران موفق کسانی هستند که میدانند کی سرمایه خود را در یک بازار وارد یا خارج کنند.

 

تحلیل هفته میهن بلاکچین هر شنبه شب در سایت و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر می شود. هر هفته اخبار منتخب هفته گذشته را مرور و بررسی می کنیم و تاثیرات مثبت و منفی آن بر روی قیمت یا بازار را تحلیل می کنیم. در تحلیل این هفته زهرا همراه شما بود و اخبار مهم ۵ تا ۱۱ بهمن را مورد بررسی قرار داد.

نکته مهم: تحلیل های ارائه شده توصیه ای برای سرمایه گذاری محسوب نمیشود و صحت سنجی مطالب گفته شده بر عهده کاربر است.

اخبار بررسی شده: نقش صرافی های بزرگ و عبور حجم قراردادهای آتی بیت کوین از ۱ میلیارد دلار

این هفته به یکی از مفاهیمی پرداختیم که بسیاری از کاربران سوالاتی راجع به آن داشتند و آن هم مفهومی به اسم قراردادهای آتی بیت کوین یا همان فیوچرز است که در سال ۲۰۲۰ صحبت های زیادی از آن به گوش میرسد.

دو خبر تحت عنوان های بیتمکس و بایننس بازار قراردادهای آتی بیت کوین را در کنترل دارند! و قراردادهای آتی بیتمکس و OKEx از مرز یک میلیارد دلار گذشت! هفته گذشته منتشر شد که نشان میداد فیوچرز بیت کوین به شدت پرطرفدار شده است و حجم مبادلات آن افزایش چشمگیری داشته است. در همین راستا به بررسی این مفهوم به زبان ساده و تاثیراتی که میتواند روی قیمت بیت کوین داشته باشد؛ پرداختیم.


54321
امتیاز 5 از 3 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
امیر

عالی بود