آموزشیهفته نامه

هفته نامه میهن بلاکچین از ۲۵ تا ۳۱ خرداد؛ در قالبی جدید! + ویدیو

در این سری از هفته نامه مثل روال همیشگی به مرور اتفاقات، اخبار و مقالات مهم دنیای ارزهای دیجیتال می پردازیم. هر هفته با تماشای این ویدیو ها می توانید با خلاصه و چکیده ای از اتفاقات مهم آشنا شوید.

هفته نامه های میهن بلاکچین با هدف صرفه جویی در وقت شما قصد دارد در قالبی متفاوت مطالب مهم این حوزه را بیان کند تا به طور کلی از تمام اتفاقات ارزهای دیجیتال مطلع شوید. این هفته نامه ها می توانند برای افرادی که وقت کافی برای مطالعه جز به جز اخبار یا مقالات ندارند بسیار مفید باشند. در این هفته نامه اخبار و مقالات آموزشی و تحلیلی به طور جداگانه برای شما گفته می شود.

در این بخش اخبار و اتفاقات مهم حوزه کریپتو را از تاریخ ۲۵ تا ۳۱ خرداد بررسی می کنیم و شما در صورت نیاز به جزییات بیشتر می توانید به مقالات سایت مراجعه کرده و آنها را مطالعه نمایید. در ویدیو زیر می توانید چکیده اخبار و مقالات را مشاهده نمایید:

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

برای مشاهده سایر هفته نامه ها می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا