رمزارز در ایران

فناوری بلاکچین به کمک ورزش کشتی آمد!

اعضای هیات اجرایی اتحادیه جهانی کشتی در جدیدترین تصمیم خود از تغییر در نحوه‌ی اجرای فرآیند قرعه‌کشی مسابقات با استفاده از فناوری «بلاکچین» خبر داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

مدیر فناوری اطلاعات اتحادیه جهانی کشتی در این باره گفت:

در اجرای فرآیند قرعه‌کشی جدید برای مسابقات کشتی، از فناوری بلاکچین برای اطمینان از تصادفی بودن نحوه‌ی انتخاب ورزشکاران در جدول قرعه‌کشی استفاده خواهد شد.

این سیستم که برای نخستین بار و در راستای جنبش المپیک انجام می‌شود، از سوی کمیته بین‌المللی المپیک تصویب شد.

«سباستین گونات» افزود:

ما همیشه در تلاش هستیم که عملیات قرعه‌کشی را بهبود بخشیم و در راستای شفافیت کامل در روند اجرای کار حرکت می‌کنیم. این اقدام باعث صرفه‌جویی در زمان قرعه‌کشی و اطمینان از تصادفی بودن کامل آن می‌شود.

وی ادامه داد: نحوه جدید قرعه‌کشی برای یک بار و در هر رشته انجام می‌شود و ورزشکاران، مربیان و هواداران می‌توانند سه روز پیش از مسابقات برخی از جداول را مشاهده کنند.

مدیر ورزش اتحادیه جهانی کشتی هم این را گام بزرگ عنوان کرد و گفت: با این اقدام به مربیان این دسترسی را می‌دهد که از قبل حریفان کشتی‌گیران  خود را بشناسند تا روند آماده‌سازی آن‌ها را بهتر انجام دهند. روند اجرای کار همیشه در دست بررسی است و این تغییرات نشان می‌دهد که ما آماده انطباق با نیاز مربیان، ورزشکاران و هواداران خود هستیم.

«ژان دانیل ری» اظهار داشت:

در آغاز مسابقات هر رشته یک جلسه فنی برگزار میشود در حالی که پیش از این، قبل از شروع مسابقات یک جلسه فنی برگزار می‌شد و شرکت در این جلسه همچنان الزامی است.

اتحادیه جهانی تصمیم گرفته است که برای مسابقات انتخابی المپیک در قاره اروپا و رقابت‌های انتخابی المپیک در سطح جهان فقط یک بار قرعه‌کشی را (برای کل مسابقات) انجام دهد و در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ نیز قرعه‌کشی برای هر روز از مسابقات انجام خواهد شد.

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا