اخبار خارجی

حباب قیمت Yearn.Finance ؛ هشدار بنیانگذار آن به سرمایه گذاران این رمز ارز

قیمت رمز ارز YFI در روز گذشته برای ساعاتی در محدوده ۱۲,۷۰۰ دلار معامله شد که بالاتر از قیمت بیت کوین بود. بنیانگذار این ارز دیجیتال به سرمایه‌گذاران هشدار داده است که ارزش این ارز دیجیتال بسیار کمتر از قیمت آن است و قیمت فعلی کاملا یک حباب قیمتی است. در حال حاضر قیمت این ارز به ۱۱۰۰۰ دلار رسیده است.

قیمت ارز دیجیتال Yearn.Finance در قله

پروژه‌های دیفای – DeFi همچنان مورد توجه ویژه بازار قرار دارند. YFI یک توکن دیفای بر مبنای شبکه اتریوم است. حدود یک ماه پیش قیمت این ارز دیجیتال حدودا ۳۲ دلار معامله می‌شد. قیمت امروز آن ۱۱,۴۰۰ دلار است؛ ۳۴۰ برابر افزایش قیمت در یک ماه. این پول مجازی در بسیاری از صرافی‌های بزرگ جهان لیست شده و قابل معامله است. بنیانگذار شبکه این توکن در پی افزایش قیمت این رمزارز  مصاحبه جالبی انجام داده است.

تمامی این سیستم‌ها دارای سازوکار کنترل هستند، کارمزدها قابل تنظیم بوده و دارای پروتکل‌هایی است که قابل تغییر است. تا کنون تمامی این موارد توسط ما مدیریت شده‌اند. اما ما به دنبال واگذاری این اختیارات و کنار گذاشتن این کنترل‌ها هستیم. در راستای این هدف، ارز دیجیتال YFI را منتشر کرده‌ایم. این توکن کاملا بی ارزش است. و قیمت آن ۰ دلار است.

معامله‌گران در بازار ارزهای دیجیتال توجهی به این اظهارنظر نداشته و همچنان خریدار این ارز دیجیتال هستند. این اقبال معامله‌گران باعث افزایش قیمت آن شده است. قیمت این ارز دیجیتال YFI بی ارزش (به گفته بنیانگذار آن) روز گذشته گرانتر از قیمت بیت کوین  معامله شد. به نظر می‌رسد معرفی محصول جدید این شبکه به نام yInsure باعث ایجاد موج صعودی دیگری در این ارز دیجیتال شده است. این محصول به هدف بیمه دارایی‌های دیجیتال و ایجاد صندوق ضمانت غیرمتمرکز در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. اطلاعات بیشتر در مورد این محصول جدید توسط تیم این شبکه به صورت زیر بیان شده است:

برای معرفی این محصول مثالی می‌زنیم. گر قصد بیمه دارایی تتر خود را داشته باشید. ابتدا دارایی تتر خود را به Vault (مکانی امنتر از کیف پول دیجیتال برای نگهداری ارزهای دیجیتال) انتقال دهید. ۰. ۱ درصد از کل مبلغ واریز شده به عنوان کارمزد بیمه از دارایی شما کسر خواهد شد. هر هفته ۰.۰۱‌ درصد به عنوان کارمزد از شما کسر خواهد شد.  پس از آن، هرلحظه امکان برداشت و واریز تتر برای شما وجود دارد.

حمایت محکم YFI با استفاده از داده‌های درون شبکه ای

بررسی داده‌های درون شبکه نشان می‌دهد که حدود ۱۶۰۰۰ توکن YFI در محدوده ۵۷۰۰ دلار خرید انجام داده‌اند. این معامله‌گران با توجه به قیمت فعلی، ۱۰۰ درصد در سود هستند. در این قیمت حدود ۲۴۴ کیف پول YFI خریداری و نگهداری کرده‌اند. به نظر می‌رسد حمایت ۵۷۰۰ دلار، حمایت محکمی برای این ارز دیجیتال باشد. در صورت ریزش قیمت این ارز دیجیتال، محدوده ۵۷۰۰، سد حمایتی Holder های این توکن مواجه خواهد بود.

قیمت ارز دیجیتال YFI

کل توکن‌های YFI موجود ۳۰۰۰۰ واحد بوده که در قیمت ۵۷۰۰ دلار، بیش از نیمی از آن خریداری و نگهداری شده است. لذا رفتار این هولدرها آینده قیمت را تعیین خواهد کرد.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا