ایردراپ

ایردراپ ZKFair از امروز آماده توزیع است؛ کاربران چه اقداماتی انجام دهند؟

در حال حاضر، ZKFair یک شبکه جامعه‌محور لایه ۲ اتریوم از نوع دانش صفر (ZK) است که ایردراپ آن آماده توزیع است. کاربران واجد شرایط می‌توانند برای دریافت توکن‌های خود به صفحه ایردراپ ZKFair مراجعه کنند. ایردراپ تا ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۱ دی) ادامه خواهد داشت و توکن‌های دریافت نشده به طور خودکار از بین خواهند رفت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

در اکوسیستم اتریوم، فناوری ZK-Rollup به عنوان یک راه حل حیاتی برای افزایش مقیاس‌پذیری و کاهش کارمزدهای تراکنش بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ZKFair «اولین لایه ZK ۲ متعلق به جامعه» است که بر اساس فناوری Polygon ZK، با مدل توزیع توکن ۱۰۰٪ منصفانه ساخته شده است. پس از راه‌اندازی شبکه اصلی، TVL آن به ۱۲۳ میلیون دلار افزایش یافت و در رتبه سیزدهم جدول امتیازات L2 قرار گرفت. این پروژه بر رفع موانع فعلی برای ورود کاربران لایه ۲ تمرکز دارد.

مجموع عرضه ZKF به میزان ۱۰ میلیارد توکن تعیین شده است که از این میزان ۷.۵ میلیارد (۷۵٪) برای یک ایردراپ گس فی اختصاص داده شده است؛ یعنی به صورت هزینه گس به کاربران انجمن ZKFair داده می‌شود. این فرآیند پس از راه‌اندازی شبکه اصلی آغاز شده و پس از رسیدن به سقف ۳ میلیون USDC هزینه گس به طور خودکار پایان می‌یابد.

۲.۵ میلیارد باقیمانده (۲۵٪) نیز برای ایردراپ به کاربران جامعه اختصاص داده شده است. این ایردراپ که اکنون در حال توزیع است، به کاربرانی داده می‌شود که در دو ماه گذشته با Polygon zkEVM ،ZKSpace ،zkSync ،Linea ،Scroll، جامعه Ordinals و سایر پلتفرم‌ها تعامل داشته‌اند و همچنین به دارندگان امتیاز وفاداری Lumoz تعلق می‌گیرد.

طبق توییتر رسمی پالیگان، ZKFair اولین شبکه L2 مبتنی بر Polygon ZK و Celestial DA است که با پشتیبانی توسط توان محاسباتی Lumoz ارائه شده است.

مراحل دریافت ایردراپ

کاربران برای دریافت ایردراپ و مشاهده اینکه واجد شرایط هستند یا خیر می‌توانند به این لینک مراجعه کنند. کاربران واجد شرایط توجه داشته باشند در صورتی که مقادیر صفر نشان داده شد، می‌توانند از رفرش صفحه یا تغییر آی پی استفاده کنند. کارمزد Claim حدود ۱ دلار (USDC) و کارمزد برداشت نیز همین حدود است. بنابراین، احتمالا به بیش از ۲ دلار USDC روی شبکه ZkFair نیاز است. برای بریج توکن‌ها جهت پرداخت کارمزد می‌توانید از پل‌های بلاکچینی Owlto و Orbiter.finance و Rhino استفاده کنید.

آدرس کانترکت توکن ZKF:

0x1cd3e2a23c45a690a18ed93fd1412543f464158f

برای انتقال به صرافی بینگ ایکس برای فروش توجه داشته باشید که احتمال دارد مقادیر کمتر از ۵۰۰ توکن به حساب صرافی منتقل نشود. از این رو، جهت انتقال از مقادیر بیش از ۵۰۰ توکن استفاده کنید. از صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) مانند Sideswap نیز می‌توانید برای فروش توکن ZKF استفاده کنید.

برای افزودن این شبکه به کیف پول خود می‌توانید از Chainlist استفاده کرده یا اینکه به صورت دستی اطلاعات زیر را اضافه کنید:

Network name: ZKFair Mainnet
RPC URL: https://rpc.zkfair.io
Chain ID: 42766
Currency symbol: USDC
Block explorer URL: https://scan.zkfair.io

منبع
میهن بلاکچین

ماهرخ شیرودی

خیلی تصادفی وارد دنیای کریپتو شدم، اما آنچه که باعث شد در این حوزه فعالیت کنم سرعت بالای نوآوری و پیشرفت در صنعت کریپتو و بلاکچین بود. علاقه زیادی به یاد گرفتن دارم. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از زمینه‌های مورد علاقمه و بازی کردن با کلمات و انتقال مفاهیم پیچیده در قالب جملات ساده رو دوست دارم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا