اخبار اتریوماخبار بلاکچین

۱۰ میلیون اتر از موجودی در گردش بازار خارج شده‌ است

طبق گزارش Intotheblock، با افزایش روزافزون قابلیت سهام‌گذاری (staking)، بیش از ۱۰ میلیون اتر از موجودی در گردش بازار خارج شده‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از U.Today، در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون اتر در قراردادهای مختلف سپرده‌گذاری شده‌اند. این قراردادها، درآمد ثابت یا مسدودسازی مقدار مشخصی اتر به مدت حداقل ۳ ماه را امکان‌پذیر می‌سازند. طبق گزارش کوین‌بیس، انتقال کامل شبکه اتریوم به گواه اثبات سهام، سود سالانه این سهام‌گذاری‌ها از ۵٪ به ۱۲٪ افزایش خواهد یافت.

در ۹۰ روز گذشته، مقدار اترهایی که سهام‌گذاری شده‌اند ۲۰٪ افزایش یافته است. این مقدار در ۳۰ روز اخیر، افزایش ۱۰٪ بوده است. افزایش تمایل سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری‌های بی‌خطر نیز افزایش حجم سرمایه‌های مسدودشده در قراردادهای مذکور را توجیه می‌کند.

بازار کریپتو از سهام‌گذاری اتریوم چه سودی می‌برد؟

مزیت اصلی که این قابلیت برای بازار رمزارز به همراه دارد، کاهش فشار فروشی است که از حذف کوین‌های در گردش به مدت حداقل ۳ ماه ایجاد می‌شود.

با توجه به کاهش موجودی در گردش اتر در صرافی‌ها، افزایش قیمت این رمزارز حتی با توجه به کاهش قدرت خرید، آسانتر می‌شود.

قبل از این نیز مکانیزم توکن‌سوزی اتریوم بر نوسان قیمت این رمزارز تاثیرگذار بوده و قیمت آن را بیش از ۷۰٪ افزایش داده است. پس از به‌روزرسانی شبکه، بیش از ۱ میلیون اتر به ارزش تقریبی ۳ میلیون دلار سوزانده شده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا