اخبار آلتکوین

قیمت چین لینک در آستانه ۲۰٪ جهش؛ ۳ دلیل برای امیدواری به تداوم روند صعودی LINK

قیمت چین لینک از زمان ثبت کف ۴.۷۰ دلاری در ماه ژوئن بیش از ۲۴۰٪ افزایش یافته و یکی از بهترین عملکردها را به نمایش گذاشته است. در همین حال، برخی از شاخص‌های تکنیکال و آنچین از تداوم روند صعودی چین لینک خبر می‌دهند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

پیدایش الگوی تکنیکال صعودی در نمودار چین لینک

به نقل از کوین تلگراف، قیمت چین لینک از ماه نوامبر سال جاری تاکنون در یک الگوی مثلثی صعودی قرار دارد. الگوهای مثلث صعودی، الگوهای ادامه‌داری هستند که در زمان صعودی بودن بازار تشکیل می‌شوند. در صورتی که قیمت ضلع بالایی این الگو را بشکند، می‌تواند به اندازه حداکثر فاصله بین دو ضلع افزایش یابد.

به نظر می‌رسد چین لینک در روزهای آتی خط مقاومت (ضلع بالایی) الگوی مذکور را که در حوالی ۱۶ دلار است، به سمت بالا خواهد شکست. در این صورت، قیمت چین لینک می‌تواند با ۲۰٪ رشد همراه شده و به ۱۹.۵۰ دلار برسد.

نمودار چین لینک تایم فریم ۱ روزه – منبع: TradingView
نمودار چین لینک تایم فریم ۱ روزه – منبع: TradingView

معامله‌گران معمولا زمانی که بخواهند دارایی‌های دیجیتال خود را به فروش برسانند، آنها را به صرافی‌ها واریز می‌کنند. به عبارت دیگر، افزایش واریز (عرضه) یک ارز در صرافی‌ها را می‌توان معادل فروش و ریزش احتمالی قیمت قلمداد کرد.

در نمودار زیر، منحنی قرمزرنگ معادل میزان عرضه چین لینک در صرافی‌های ارز دیجیتال است. همانطور که مشخص است، عرضه چین لینک در صرافی‌ها از زمان اوج ۱۸۵.۷۱ میلیون واحدی، ۱۹٪ کاهش یافته و به ۱۵۰.۳۹ میلیون واحد رسیده است که پایین‌ترین سطح از فوریه ۲۰۲۰ به شمار می‌رود.

این یعنی معامله‌گران به افزایش بیشتر قیمت چین لینک امید دارند و به همین خاطر توکن‌های خود را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند.

عرضه توکن LINK در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال – منبع:‌ Santiment
عرضه توکن LINK در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال – منبع:‌ Santiment

تداوم انباشت نهنگ‌ها

داده‌های آنچین نشان می‌دهد نهنگ‌ها در حال انباشت و خرید تهاجمی چین لینک هستند؛ به طوری که از ابتدای ماه نوامبر، ۲۰۰ آدرس برتر این ارز دیجیتال حدود ۵۰ میلیون دلار از این رمزارز را خریداری کرده‌اند.

نمودار عرضه توکن LINK در اختیار ۲۰۰ آدرس برتر این ارز دیجیتال – منبع: Santiment
نمودار عرضه توکن LINK در اختیار ۲۰۰ آدرس برتر این ارز دیجیتال – منبع: Santiment

انباشت نهنگ‌ها از ماه نوامبر در حالی اتفاق می‌افتد که قیمت LINK در همین بازه ۵۰٪ افزایش یافته است. این یعنی علی‌رغم افزایش قیمت، سرمایه‌گذاران بزرگ چین لینک معتقدند قیمت باز هم تا پایان سال جاری افزایش خواهد یافت.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا