مقالات

آدرس های بیت کوین در سوددهی قرار دارند؛ آدرس های اتریوم چطور؟

اخیرا تحقیقی جدیدی در راستای آدرس های بیت کوین توسط Into the Block صورت گرفته است که فاش ساخت به استثنای بیت کوین و چِین لینک (Chainlink)، اکثر آدرس های مربوط به ارزهای دیجیتال برتر در حال ضرردهی هستند.

پس از پشت سر گذاشتن بازار نزولی سال ۲۰۱۸، می توان اینطور بیان کرد که اغلب ارزهای دیجیتال در حال ضرردهی هستند. اما حال که شواهد قطعی در دست داریم، می توانیم از این موضوع مطمئن باشیم.

آدرس های کوین

صاحبان بیت کوین در حال سود بردن

مطالعه ای که توسط Into the Block انجام گرفت، نشان داد که اوضاع بسیار وخیم تر از انتظارات است. این تحقیق، متوسط قیمت هر ارز دیجیتال در زمان دریافت توکن ها توسط تمام آدرس ها را بررسی کرده است. به این شکل، درصد صاحبانی که در حال سوددهی بودند مشخص شد.

این تحقیق نشان داد که ۷۹ درصد آدرس های بیت کوین هنوز در حال سوددهی هستند که بالاترین مقدار در بازار ارزهای دیجیتال است. در جایگاه دوم نیز چِین لینک قرار دارد که ۵۶ درصد آدرس های آن در حال سوددهی هستند.

غافلگیرکننده ترین موضوع این است که اکثر صاحبان آلتکوین های برتر، ضررهای بسیار بالایی می کنند.

  • ۷۴ درصد از آدرس های اتریوم (ETH) در حال ضرردهی بودند.
  • ۷۵ درصد از آدرس های کاردانو (ADA) در حال ضرردهی بودند.
  • ۹۴ درصد از آدرس های آیکون (ICX) در حال ضرردهی بودند.
  • ۹۵ درصد از آدرس های زی کش (ZEC) در حال ضرردهی بودند.
آدرس های بیت کوین

اکثر صاحبان آلتکوین ها در وضعیت قرمز قرار دارند

نتایج بدست آمده بر این موضوع تاکید دارند که بیشتر ارزهای دیجیتال، نتوانسته اند پس از زمستان نزولی ۲۰۱۸/۲۰۱۹ وضعیت خود را بهبود دهند. بلکه در واقع، ما در ابتدای روند صعودی قرار داریم که به نظر می آید صاحبان بیت کوین را جلو انداخته است. این موضوع که ۷۴ درصد از آدرس های اتریوم دارنده های بگ هستند (Bag holder) نیز، برای ارز دیجیتال دوم بازار بسیار نگران کننده است.

تحلیلگر بازار ارز دیجیتال، خسوس رودریگز (Jesus Rodriguez)، در توییتر گفت که داده ها از طریق یادگیری ماشینی جمع آوری شده اند. الگوریتم استفاده شده، توانایی تشخیص انتقالات، پرداخت ها، برداشت از صرافی ها و انواع دیگر تراکنش ها از یکدیگر را داشت تا بتواند به طور دقیق زمان خرید ارز دیجیتال موردنظر توسط صاحبش را مشخص کند.

آدرس های بیت کوین

ما از طبقه بندی های یادگیری ماشینی به منظور ایجاد تمایز بین گروههای مختلف تراکنش ها مانند انتقالات، خروجی های خرج نشده تراکنش (UTXO) و غیره، استفاده می کنیم. اینها قطعی نیستند، ولی از لحاظ آماری دقیق می باشند

با این حال در میان تمام این داده ها، خبرهای خوب نیز وجود دارد: با وجود ضررده بودن اکثر آدرس های آلتکوین ها، به نظر نشانه ای از فروش گسترده آنها به چشم نمی خورد. این امر به احتمال زیاد نشان دهنده این است که به راستی به پایین ترین نقطه نزول پیش از شروع روند رشد رسیده ایم.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا