میهن پادکست – تفاوت ایردراپ و اسمارت دراپ چیست؟

این روزها با داغ شدن بحث ارزهای دیجتال، یکی از حرفهایی که همیشه بر سر زبان‌ها است در مورد چگونگی به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان است. از روش‌های قانونی به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان می‌توان به ایردراپ و اسمارت دراپ اشاره کرد. این دو شیوه توزیع ارز دیجتال شباهت‌ها و تفاوت‌هایی دارند که دانستن آنها برای افزایش دانش هرکسی که در دنیای کریپتو حضور دارد ضروری است. در این میهن پادکست، به توضیح تفاوت ایردراپ و اسمارت دراپ پرداخته‌ایم.

 

گفتنی است که نباید این روش‌های توزیع رایگان ارز دیجیتال را با روش‌های کلاهبرداری اشتباه گرفت. ایردراپ و اسمارت دراپ دو روش شناخته شده و مورد قبول در دنیای ارزهای دیجیتال هستند که با اهداف خاصی توکن‌های مورد نظر خود را بین مردم توزیع می‌کنند.

نوپا بودن دنیای ارزهای دیجتال موجب شده افراد سودجو از کمبود و یا عدم آگاهی مردم سوءاستفاده کرده و تحت عناوینی مثل دریافت توکن رایگان، از آنها کلاهبرداری کنند. همواره به یاد داشته باشید که قبل از پا گذاشتن به دنیای هر تکنولوژی جدید، ابتدا دانش و آگاهی خود را در آن زمینه به حد قابل قبولی برسانید تا به دست کلاهبرداران مورد سودجویی قرار نگیرید.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این میهن پادکست برای شما مفید واقع شده باشد.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست


54321
امتیاز 5 از 3 رای

منبع میهن بلاک چین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
مهدی اب

سلام دوستانی که مایل هستند معتبرترین و جدیدترین ایردراپ ها را دنبال کنند به کانال تلگرام ما مراجعه بکنند

AliMOHAMMAD FAlAHATPISHE

Kheyli khub ! 🙂