اخبار آلتکویناخبار عمومی

۱۰ ساعت دیگر نشست NiTRON ترون برگزار می شود!

بنیاد ترون در توییتر خود به جامعه ارز دیجیتال اعلام کرد که نشست NiTRON حدود ۱۰ ساعت دیگر تقریبا ۳:۳۰ صبح به وقت ایران رخ خواهد داد. این رویداد برای امروز تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) برنامه ریزی شده است و ۱۸ ژانویه (۲۸ دی ماه) نیز پایان می یابد. بنیاد ترون در توییتر خود گفت:

۱۳ ساعت بیشتر تا افتتاحیه نشست #niTROn2019 باقی نمانده است! شما در مورد کدام اتفاق این نشست هیجان زده اید؟

این رویداد در سانفرانسیسکو آمریکا برگزار خواهد شد. در این نشست مهمامان ویژه، توسعه دهندگان بلاک چین، مشتاقان کریپتو و دیگر افراد گرد هم می آیند. نشست NiTRON به افراد فرصت می دهد تا ایده ها و درک بهتر خود از صنعت بلاک چین را بیان کنند و همچنین قصد دارد برای سرمایه گذاران و موسسان شرکت ها که در این نشست حضور دارند فرصت های جدیدی ایجاد کند.

کوبی برایانت مهمان ویژه در NiTRON

کوبی برایانت بازیکن بسکتبال افسانه ای، مهمان ویژه این نشست خواهد بود که به سخنرانی می پردازد. وی قصد دارد تجربه زندگی و دید خود نسبت به شرکت ها را بیان کند. کوبی برایانت امیدوار است صحبت های او برای مدیران و شرکت های نوظهور الهام بخش باشد. وی در مورد دیدگاه خود طی مصاحبه با CNBC اینگونه بیان کرد:

در بازی بسکتبال، هدف همیشه برنده شدن است. مسابقات قهرمانی زیادی می آیند و می روند. اما تیم دیگری هم برنده مسابقات قهرمانی دیگری خواهد بود، بازیکن دیگری هم برنده جایزه MVP خواهد بود.

اما اگر واقعا قصد دارید چیزی ایجاد کنید که برای همیشه باقی بماند، باید به الهام بخشیدن به نسل های آینده کمک کنید تا آنها به ساخت چیز جدید بپردازند و الهام بخش نسل های بعدی باشند. در همین زمان است که چیزی را برای همه زمان ها خلق کرده اید.

دیگر مهمان های ویژه

در این نشست مهمان های ویژه دیگری نیز وجود دارند که لیست آنها به شرح زیر است:

  • جاستین سان، مدیر عامل ترون و بیت تورنت
  • الا ژانگ، رییس بایننس لبز (Binance Labs)
  • تیم بایون، مدیر عامل OKCoin آمریکا
  • ساموئل هریسون، شریک Blockchain.com
  • ویکتور ردچنکو، موسس تراست والت (Trust Wallet)
  • دیوید لابارت، مدیر سابق SEC
  • رابین او کنل، مدیر عامل آپ هولد Uphold
  • جاستین کینال، مدیر پروژه اطلس ترون
  • پائول ورادیتاکیت، شریک Pantera Capital
  • اختصاص ایردراپ بیت تورنت در NiTRON

با حضور مهمان های ویژه و رویدادهای جالب، بیشتر اطلاع رسانی های ترون در نشست NiTRON رخ خواهد داد. یکی از موضوعات مهم در این نشست آن است که چگونه توکن بیت تورنت به طور موفق در پلتفرم ترون اجرا خواهد شد. اکثر سرمایه گذاران ترون در مورد ایردراپ بیت تورنت اطلاع رسانی خواهند شد. بنابراین بسیاری از مشتاقان نشست NiTRON معتقدند که در این رویداد اطلاعات مهمی عمومی می شود.

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا