اخبار آلتکویناخبار عمومی

۵ روز تا کنفرانس niTROn؛ آیا تاثیری روی قیمت ارزهای دیجیتال خواهد داشت؟!

صنعت بلاک چین با سرعت چشمگیری در حال رشد و تغییر است و ترون نیز از این قاعده مستثنی نیست. این روزها ترون روز به روز به پیشرفت و توسعه خود می افزاید و حال قصد برگزاری یک کنفرانس دو روزه با نام niTROn در تاریخ ۱۷-۱۸ ژانویه یا ۲۷ و ۲۸ دی ماه را دارد. در این کنفرانس ترون قصد دارد به شرکت کنندگان فرصت درک اتفاقات پیرامون این ارز دیجیتال را ارائه دهد و همچنین فرصت های جدیدی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران ایجاد کند.

هدف ترون افزایش غیرمتمرکزسازی اینترنت از طریق فناوری بلاک چین و برنامه های غیرمتمرکز است. به منظور ادامه رشد و پرورش نوآوری ها در صنعت بلاک چین، ترون میزبان اولین کنفرانس بین المللی با نام مرکز فناوری در شهر سان فرانسیسکو می‌باشد.

چه کسانی در این کنفرانس حضور دارند؟

در کنفرانس niTROn، کوبی برایانت بسکتبالیست سابق و مشهور آمریکایی مهمان ویژه خواهد بود. وی به همراه جاستین سان مدیر عامل ترون و همچنین جز کانگ در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد. علاوه بر این در این کنفرانس کسانی که با بلاک چین آشنایی دارند و می‌توانند نکات و مشاوره های بسیار خوبی ارائه دهند حضور خواهند داشت.این نکات در این خصوص می‌باشد که فناوری بلاک چین چگونه می‌تواند در تمام امور، از سرگرمی تا امور تجارتی، انقلاب ایجاد کند. متخصصان این صنعت، قانونگذاران و کارآفرینان در برنامه های مختلف این کنفرانس، کارگاه ها و رخدادهای شبکه و نتورکینگ شرکت خواهند کرد.

ترون

چرا باید در این کنفرانس شرکت کرد؟

طبق گفته شرکت ترون با حضور در کنفرانس niTROn می‌توان از موفقیت های به دست آمده از جانب افراد این صنعت الهام گرفت. درباره ترون و اقدامات نوآورانه آن در خصوص ترکیب فناوری همتا به همتا و بلاک چین اطلاعات کسب کرد. نظرات متخصصان این صنعت درباره آینده ارزهای دیجیتال را جویا شد. از روند قانونگذاری این صنعت باخبر شد و اینکه آیا سال ۲۰۱۹ سالی پر رونق برای سرمایه گذاران خواهد بود یا خیر.

شرکت های بزرگی نظیر بایننس (Binance)، لجر (Ledger)، اوراکل(Oracle)، بنکور (Bancor)، بیت تورنت (BitTorrent)، تراست والت (Trust Wallet)، استیمیت (Steamit)، فوربز (Forbz) و چندین شرکت بزرگ دیگر از حامیان این کنفرانس می باشند.

به طور کلی با حامیان بزرگی که این کنفرانس را پشتیبانی می کنند و سخنرانان مطرحی که حضور خواهند داشت، این رویداد را می توان یکی از مهمترین رویداد های سال ۲۰۱۹ در نظر گرفت.
اینکه این موضوع می تواند چه تاثیری در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد و چه اثراتی روی قیمت ها خواهد داشت، می توان گفت که حتما بی تاثیر نخواهد بود و با توجه به اینکه ارز ترون از دیروز دچار ریزش شدیدی بوده است، ممکن است چند روز آینده و با برگزاری این کنفرانس، تغییراتی در قیمت این ارز دیجیتال به وجود بیاید.

 

منبع
nitron

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا