اخبار خارجی

ترون (Tron) عامل بعدی افزایش بازار کریپتو خواهد بود!

کل بازار ارز دیجیتال پس از رسیدن به بالاترین قیمت و ارزش خود در ژانویه ۲۰۱۸، با کاهش مواجه شده است. سقوط بازار منجر به این شده است که تمام ارزهای دیجیتال مهم بیش از ۸۰ درصد ارزش خود را از دست بدهند. این تغییر غیر منتظره بازار باعث از بین رفتن احساس و اعتماد سرمایه گذاران شده است به طوری که چندین کوین به قیمت اوایل سال ۲۰۱۷ خود برگشتنند.

اکثریت بازار منتظر روند صعودی در ماه دسامبر بودند ولی کوین ها بیش از پیش در دام روند نزولی گرفتار شدند. این موضوع باعث شده که دنیای کریپتو در صدد یافتن محرکی برای روند صعودی باشد. در این خصوص اکثر صاحب نظران شناخته شده بیان می‌کنند که این محرک، پیشرفت فناوری می‌باشد.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل و موسس صرافی بایننس از جامعه ارز دیجیتال در خصوص محرک و کاتالیزر بعدی روند صعودی پرسید. وی در توییتر گفت:

به نظر شما محرک روند صعودی بعدی چه چیزی خواهد بود؟ من بارها این سوال را از خودم پرسیده ام اما اگر بخواهم صادقانه بگویم جوابی به جز پیشرفت این فناوری ندارم.

جاستین سان موسس و مدیرعامل ترون (Tron) در پاسخ به این سوال گفت:

برنامه های غیرمتمرکز بر بستر ترون و پروژه اطلس بیت تورنت محرک های این صنعت هستند.

یکی از کاربران توییتر گفت:

این موضوع واضح و واضح تر می‌شود. کاری از دست جاستین سان برنمی‌آید. ۲۰۱۹ سالی به یاد ماندنی خواهد شد.

پل برینی یکی از کسانی که به کریپتو اعتقاد دارد گفت:

لطیفه خنده داری بود جاستین. واقعا خوب بود. وقتی بیت کوین دوباره بهبود یابد همه چیز تغییر خواهد کرد و کاری از دست ترون برنمی‌آید. ترون یکی از ۲۰۰۰ شتکوینی است که با نوسانات بیت کوین واکنش نشان می‌دهند.

اخیرا جاستین سان و ویتالیک بوترین موسس اتریوم به دلیل موضوع گفته شده به نزاع پرداخته اند. طی مصاحبه ای با اسمارت ولور، از بوترین درباره موج بعدی پذیرش ارز دیجیتال سوال پرسیده شد. بوترین بیان کرد که مرحله بعدی، پذیرش واقعی این فناوری و دوری از جنجال های کاذب است.

این اظهار نظر باعث شد که سان بیان کند خود بوترین نیز اعتراف می‌کند که روند صعودی اتر در سال ۲۰۱۷ بر پایه جنجال های کاذب بوده است. وی ادامه داد که در روند صعودی بعدی که بر اساس پذیرش همه جانبه برنامه های غیرمتمرکز است، ترون پیشرو خواهد بود.

قابل ذکر است اولین بار نیست که این دو فرد در شبکه های اجتماعی رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. در ماه سپتامبر، بوترین بیان کرده بود که ارزهای دیجیتال دیگر شاهد رشد ۱۰۰۰ برابری قیمت نخواهند بود.

در این خصوص سان نیز بیان کرده بود که معتقد است تمام سرمایه جهان به سمت ارز دیجیتال روانه شده و این صنعت در آینده بسیار بزرگتر خواهد شد. وی افزود ارزش بازار ارز دیجیتال قبل از ارزش سهام اپل و آمازون به ۱۰ تریلیون دلار می‌رسد.

به نظر شما محرک روند صعودی ارز دیجیتال چه خواهد بود؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا