مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده 3 مهر + ویدیو

این چهارشنبه نیز با لایو میهن بلاکچین از طریق صفحه میهن بلاکچین در اینستاگرام در خدمت کاربران عزیز بودیم. در این لایو ها شما می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. البته متناسب با موضوعات روز در ابتدای هر لایو موضوعی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که کاربران نیز به این بحث ها می پیوندند و در کنار سوالاتشان نظرات خود را نیز بیان می کنند.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در شب قبل بیت کوین در کمتر از یک ساعت بیش از ۱۰۰۰ دلار کاهش قیمت پیدا کرد. طوری که این اتفاق باعث ترس بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرهای این بازار شد. بر خلاف اتفاقاتی که امید می رفت جانی تازه به بازار ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین ببخشد. از جمله این اتفاقات راه اندازی قراردادهای آتی بیت کوین (Bakkt) بود که بسیاری از تحلیلگران این امر را حرکتی مثبت در جهت افزایش قیمت بیت کوین می دانستند اما شاید تعداد کم معاملات آن باعث شد آن طور که باید تاثیر مثبتی را به بازار و سرمایه گذاران القا نکند.

در ابتدای این پخش زنده در رابطه با دلیل کاهش قیمت بازار ارزهای دیجیتال بحث شد و عوامل متعددی مورد بررسی قرار گرفت. کاربران نیز نقطه نظرات و سوالات خود را بیان کردند که بحث را چالشی تر و جذاب کرد.

هدف میهن بلاکچین از این تعاملات این است که بتواند با کاربران ارتباط بیشتری داشته باشد و ابهامات و سوالات مربوط به این حوزه را پاسخ دهد. بنابراین نظرات و انتقاداتتان می تواند ما را در بهبود این تعاملات یاری دهد.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا