بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۳ مهر + ویدیو

این چهارشنبه نیز با لایو میهن بلاکچین از طریق صفحه میهن بلاکچین در اینستاگرام در خدمت کاربران عزیز بودیم. در این لایو ها شما می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. البته متناسب با موضوعات روز در ابتدای هر لایو موضوعی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که کاربران نیز به این بحث ها می پیوندند و در کنار سوالاتشان نظرات خود را نیز بیان می کنند.

در شب قبل بیت کوین در کمتر از یک ساعت بیش از ۱۰۰۰ دلار کاهش قیمت پیدا کرد. طوری که این اتفاق باعث ترس بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرهای این بازار شد. بر خلاف اتفاقاتی که امید می رفت جانی تازه به بازار ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین ببخشد. از جمله این اتفاقات راه اندازی قراردادهای آتی بیت کوین (Bakkt) بود که بسیاری از تحلیلگران این امر را حرکتی مثبت در جهت افزایش قیمت بیت کوین می دانستند اما شاید تعداد کم معاملات آن باعث شد آن طور که باید تاثیر مثبتی را به بازار و سرمایه گذاران القا نکند.

در ابتدای این پخش زنده در رابطه با دلیل کاهش قیمت بازار ارزهای دیجیتال بحث شد و عوامل متعددی مورد بررسی قرار گرفت. کاربران نیز نقطه نظرات و سوالات خود را بیان کردند که بحث را چالشی تر و جذاب کرد.

هدف میهن بلاکچین از این تعاملات این است که بتواند با کاربران ارتباط بیشتری داشته باشد و ابهامات و سوالات مربوط به این حوزه را پاسخ دهد. بنابراین نظرات و انتقاداتتان می تواند ما را در بهبود این تعاملات یاری دهد.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.


54321
امتیاز 5 از 2 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
مصطفی اریاوش

من فکرکنم بخاطر کامپیوتر کوانتومی گوگل