بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۱۰ مهر + ویدیو

طبق هر چهارشنبه با پخش زنده اینستاگرام میهمان شما کاربران عزیز هستیم. این هفته ساناز و اشکان پاسخگوی سوالات کاربران عزیز بودند. در این لایو ها شما می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. البته متناسب با موضوعات روز در ابتدای هر لایو موضوعی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که کاربران نیز به این بحث ها می پیوندند و در کنار سوالاتشان نظرات خود را نیز بیان می کنند.

ابتدای صحبت های این هفته در رابطه با قیمت ارزهای دیجیتال صحبت کردیم و سوالات کاربران در این رابطه را پاسخ دادیم. پس از آن کاربران در رابطه با استخراج و قانون گذاری های آن در ایران سوال پرسیدند که بحث به سختی شبکه و هش ریت نیز کشیده شد. در ادامه اشکان در رابطه با کامپیوترهای کوانتومی گوگل و تهدید آن برای ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین صحبت کرد که موضوعی است که اخیرا مورد توجه و یا حتی ترس برخی از فعالان این حوزه شده است.

سوالات این هفته ی کاربران گوناگون و درباره ی مباحث مختلف ارزهای دیجتال بود. بنابراین اگر فرصت نکرده اید با پخش زنده اینستاگرام میهن بلاکچین همراه باشید می توانید از طریق مشاهده این ویدیو از بحث های صورت گرفته مطلع شوید.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.


54321
امتیاز 4 از 1 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
مصطفی اریاوش

سلام. این فروم شما کجاست از کجا باید بریم

ادمین سایت

سلام وقت بخیر داخل فروم میهن بلاکچین به آدرس زیر سوالتون رو مطرح کنین
https://forum.mihanblockchain.com/