مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده 10 مهر + ویدیو

طبق هر چهارشنبه با پخش زنده اینستاگرام میهمان شما کاربران عزیز هستیم. این هفته ساناز و اشکان پاسخگوی سوالات کاربران عزیز بودند. در این لایو ها شما می توانید کلیه سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. البته متناسب با موضوعات روز در ابتدای هر لایو موضوعی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که کاربران نیز به این بحث ها می پیوندند و در کنار سوالاتشان نظرات خود را نیز بیان می کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

ابتدای صحبت های این هفته در رابطه با قیمت ارزهای دیجیتال صحبت کردیم و سوالات کاربران در این رابطه را پاسخ دادیم. پس از آن کاربران در رابطه با استخراج و قانون گذاری های آن در ایران سوال پرسیدند که بحث به سختی شبکه و هش ریت نیز کشیده شد. در ادامه اشکان در رابطه با کامپیوترهای کوانتومی گوگل و تهدید آن برای ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین صحبت کرد که موضوعی است که اخیرا مورد توجه و یا حتی ترس برخی از فعالان این حوزه شده است.

سوالات این هفته ی کاربران گوناگون و درباره ی مباحث مختلف ارزهای دیجتال بود. بنابراین اگر فرصت نکرده اید با پخش زنده اینستاگرام میهن بلاکچین همراه باشید می توانید از طریق مشاهده این ویدیو از بحث های صورت گرفته مطلع شوید.

اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا