لایو اینستاگرام

پرسش و پاسخ هفتگی در اینستاگرام به صورت زنده + ویدئو

تیم میهن بلاکچین یک روز در هفته در شبکه اینستاگرام به صورت زنده (Live) با شما عزیزان ارتباط برقرار کند و در رابطه با موضوعات مختلف و متفاوت با شما عزیزان گپ و گفتی دارد. هدف اصلی این کار، پاسخ به پرسش های شما (AMA) همراهان گرامی است که می توانید قبل از پخش زنده، در استوری های اینستاگرام میهن بلاکچین پرسش های خود را مطرح کنید و ما به تمامی آن ها پاسخ دهیم.

 

همچنین می توانید در خلال پخش زنده سوالات خود را از طریق کامنت مطرح کنید. لازم به ذکر است که تمامی پخش زنده های اینستاگرام ذخیره می شود که اگر در زمان پخش آنلاین نبودید، در فرصتی مناسب آن را مشاهده کنید. از آنجا که در لایو های قبلی با اینکه موضوع لایو مشخص بود، سوالات متفاوتی از کاربران مشاهده می شد که مایل بودیم به آن ها پاسخ دهیم اما خارج از موضوع لایو بود. بنابراین تصمیم گرفتیم این هفته لایوی با موضوع آزاد برگزار کنیم که هر نوع سوالات کاربران در هر بخش از دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین را پاسخ دهیم.
سوالات متعددی در زمینه های مختلف مانند قیمت بیت کوین و زمان مناسب خرید و فروش آن مطرح شد که در خلال ویدئو به آن پاسخ دادیم. اگر سوالی دارید که مایل هستید پاسخ آن را از ما بشنوید؛ حتما از طریق اینستاگرام آن را مطرح کنید و چهارشنبه هر هفته با ما باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.
با جستجوی کلمه اینستاگرام در وبسایت میهن بلاکچین؛ قادر خواهید بود ویدئو های هفته های گذشته را مشاهده کنید.
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا