بحث و گفتگوی هفتگی با کاربران در اینستاگرام به صورت زنده + ویدئو

طبق معمول هر چهارشنبه، در اینستاگرام به صورت زنده در خدمت کاربران عزیز میهن بلاکچین هستیم. این هفته علاوه بر سوالات کاربران در رابطه با موضوعات مختلف حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین، تمرکز بحث بر روی ماینینگ و وضعیت اخیر آن در کشور بود.

اخیرا با توجه به فضایی که در کشور درباره ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال ایجاد شده، بسیاری از افراد فعال در این حوزه نگران فارم ها و دستگاه های ماینر خود هستند که در این بحث و گفتگو در این رابطه صحبت کردیم. همینطور اشاراتی به قانون گذاری در این راستا کردیم که می تواند برای علاقمندان مفید باشد.

همچنین می توانید در خلال پخش زنده سوالات خود را از طریق کامنت مطرح کنید. لازم به ذکر است که تمامی پخش زنده های اینستاگرام ذخیره می شود که اگر در زمان پخش آنلاین نبودید، در فرصتی مناسب آن را مشاهده کنید. از آنجا که در لایو های قبلی با اینکه موضوع لایو مشخص بود، سوالات متفاوتی از کاربران مشاهده می شد که مایل بودیم به آن ها پاسخ دهیم اما خارج از موضوع لایو بود. بنابراین تصمیم گرفتیم این هفته لایوی با موضوع آزاد برگزار کنیم که هر نوع سوالات کاربران در هر بخش از دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین را پاسخ دهیم.
سوالات متعددی در زمینه های مختلف مانند قیمت بیت کوین و زمان مناسب خرید و فروش آن مطرح شد که در خلال ویدئو به آن پاسخ دادیم. اگر سوالی دارید که مایل هستید پاسخ آن را از ما بشنوید؛ حتما از طریق اینستاگرام آن را مطرح کنید و چهارشنبه هر هفته با ما باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.
با جستجوی کلمه اینستاگرام در وبسایت میهن بلاکچین؛ قادر خواهید بود ویدئو های هفته های گذشته را مشاهده کنید.

54321
امتیاز کاربران

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر