اخبار عمومی

انتقاد آردوینو از مدیرعامل ریپل به خاطر ایجاد نگرانی در مورد تتر

اخیرا در فضای ارزهای دیجیتال، برد گارلینگ‌هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، اظهارات قابل‌توجهی در مورد هدف قرار دادن احتمالی تتر (USDT) توسط دولت ایالات متحده ارائه کرده است. گارلینگ‌هاوس در پادکست World Class که توسط کریس واسکوئز (Chris Vasquez) میزبانی می‌شد، بیان کرد که هدف بعدی دولت ایالات متحده در فضای کریپتو تتر (USDT) خواهد بود. این اتفاق می‌تواند اکوسیستم کریپتو را به شدت مختل کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، ادعای گارلینگ‌هاوس بر قانون‌گذاری استیبل‌کوین‌ها، به ویژه تتر تأکید دارد. او بر اهمیت تتر در اکوسیستم کریپتو تاکید و در عین حال نامعلوم بودن پیامدهای احتمالی اقدامات قانون‌گذاران علیه آن را ابراز کرد. این دیدگاه با نگرانی‌های گسترده درمورد قانون‌گذاری استیبل‌کوین‌ها و تأثیر آنها بر بازار کریپتو بی‌ربط نیست.

گارلینگ‌هاوس در پادکست World Class - منبع: یوتوب
گارلینگ‌هاوس در پادکست World Class – منبع: یوتوب

این اظهارات از سوی گارلینگ‌هاوس در حالی بیان شده که ریپل آماده راه‌اندازی استیبل‌کوین خود در سال جاری است. اظهار نظر او در چنین زمانی، سوالاتی را در مورد موقعیت استراتژیک ریپل در چشم انداز استیبل‌کوین‌ها، به خصوص با توجه به سهم قابل توجه بازار تتر ایجاد می‌کند.

واکنش تند پائولو آردوینو

با این حال، پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر عامل تتر، به سرعت به نظرات گارلینگ‌هاوس پاسخ داد و اعتبار آنها را زیر سوال برد. وی در توییتی نسبتا طولانی وجود انگیزه‌های پنهانی را علت این اظهارات مطرح کرد.

همانطور که می‌دانیم، ریپل در حال آماده شدن برای عره استیبل کوین خود احتمالا تا ماه ژوئن است. نظرات گارلینگ هاوس علیه تتر تنها چند هفته قبل از عرضه منتشر شده است. بنابراین، این شک و تردید را ایجاد می‌کند که آیا رییس ریپل در تلاش است برای خود در فضای رقابتی پایدار استیبل کوین‌ها جایی باز کند؟

آردوینو به گارلینگ هاوس انتقاد کرد و گفت که او در حال گسترش FUD قبل از راه‌اندازی استیبل کوین ریپل است.
وی همچنین مدیرعامل ریپل را یک مدیر عامل ناآگاه خطاب کرد و در عین حال جزئیاتی را در مورد انطباق تتر با قوانین توضیح داد.

همچنین، آردوینو نگرانی‌هایی را در مورد اعتبار اظهارات گارلینگ هاوس، به ویژه با توجه به تحقیقات در حال انجام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد عملکرد شرکت ریپل بدون نام بردن از آن‌ها مطرح کرد.

توییت آردوینو
منبع: X

به طور خلاصه، نظرات گارلینگ‌هاوس بر نامعلوم بودن آینده تتر تتر و قانون‌گذاری آن تأکید می‌کند، در حالی که پاسخ آردوینو بر تعهد تتر به رعایت قوانین و ایمنی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تأکید دارد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا