ایردراپ

جزییات تسک‌های هفته ششم کمپین Argent منتشر شد + نحوه مینت NFT هفته پنجم

تیم توسعه کیف پول آرجنت در رشته توییتی جزییات تسک‌های مربوط به هفته ششم کمپین Argent را منتشر کرد. این هفته از کمپین با همکاری پلتفرم Briq برگزار می‌شود. کاربران می‌توانند با شرکت در کمپین Argent، شانس خود را برای دریافت ایردراپ احتمالی شبکه استارک نت افزایش دهند. همچنین، در پایان هر هفته از کمپین به شما یک NFT رایگان تعلق می‌گیرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

این احتمال وجود دارد که شرکت در کمپین آرجنت به عنوان یکی از معیارهای واجد شرایط شدن برای دریافت ایردراپ استارک نت در نظر گرفته شود. در ادامه، جزییات تسک‌های هفته ششم کمپین Argent به نقل از حساب توییتر کیف پول آرجنت آورده شده است:

این مرحله از کمپین با همکاری Briq برگزار می‌شود. Briq یک پلتفرم ساخت و ساز با NFT است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از بلاک‌های مختلف، در فضای متاورس آیتم‌های مورد نظر خود را بسازید.

برای شرکت هفته ششم کمپین Argent، از تاریخ ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) تا ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) از طریق این صفحه وارد پلتفرم Briq شوید و یک آیتم در شبکه استارک نت بسازید.

شما می‌توانید از دستورالعملی که در پلتفرم وجود دارد برای ساخت آیتم‌ها استفاده کنید و یا با استفاده از حداقل ۱۰ بلاک، خودتان یک آیتم خاص را طراحی کنید. به خاطر داشته باشید که باید هر کدام از این بلاک‌ها را خریداری کنید و برای مینت (صادر) کردن آنها نیاز به پرداخت کارمزد دارید.

رابط کاربری Briq ممکن است در مرورگر تلفن همراه کند باشد، بنابراین، در صورتی که با مشکل مواجه شدید توصیه می‌کنیم از کیف پول Argent X در کامپیوتر خود استفاده کنید.

در آخر به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به شلوغی شبکه استارک نت، ممکن است چند ساعت طول بکشد تا NFT که در پلتفرم Briq ساختید در کیف پول شما ظاهر شود. لطفا صبور باشید.

نحوه مینت NFT هفته پنجم آرجنت

توسعه‌دهندگان آرجنت در رشته توییت دیگری از کاربران واجد شرایط درخواست کردند تا از طریق صفحه به اشتراک گذاشته شده، NFT مربوط به هفته پنجم را دریافت کنند. ترجمه این رشته توییت در ادامه آورده شده است:

وقت آن رسیده تا NFT مربوط به هفته پنجم با همکاری پلتفرم LayerSwapرا از طریق این صفحه دریافت کنید. با توجه به شلوغی شبکه استارک نت، ممکن است انتقال NFT به کیف پول شما چند ساعت طول بکشد. لطفا صبور باشید.

برای اینکه واجد شرایط دریافت این NFT باشید باید از ۱ آوریل (۱۲ فروردین) تا ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) با استفاده از لیر سواپ به کیف پول Argent X خود مقداری ارز دیجیتال واریز می‌کردید.

در حال حاضر، به دلیل ازدحام شبکه استارک نت کارمزدها بالاتر از حد معمول است. نیازی نیست برای دریافت NFT خود عجله کنید و می‌توانید تا کاهش کارمزدها صبر کنید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا