اخبار خارجی

تکلیف ذخایر AVAX بنیاد لونا چه می‌شود؟

در هفته گذشته بنیاد لونا لیست دارایی‌های خود را قبل و بعد از سقوط پروژه ترا منتشر کرد که مطابق آن ذخایر رمزارز آواکس (AVAX) آن دست نخورده باقی مانده است. این موضوع نگرانی‌هایی را در کامیونیتی پروژه آوالانچ به وجود آورده است که فروش این میزان آواکس می‌تواند فشار فروش مضاعفی را در مورد این رمزارز به‌وجود آورد کما اینکه از زمان سقوط پروژه ترا تاکنون، قیمت آواکس حدود ۷۱٪ کاهش یافته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، بنیاد لونا (LFG) در هفته گذشته لیست ذخایر خود را منتشر کرد. مطابق این اطلاعیه تعداد ۱,۹۷۳,۵۵۴ واحد AVAX در این ذخایر دیده می‌شد که نسبت به قبل از تاریخ سقوط پروژه ترا دست نخورده باقی مانده بودند. ارزش این دارایی در حال حاضر چیزی در حدود ۵۷.۷ میلیون دلار است.

اما تیم پروژه آوالانچ در رشته توییتی عنوان کردند که علاوه بر این میزان، مدیران ترافرم لبز (TFL) نیز در طی ۱ سال اخیر تعداد ۱.۰۹ میلیون واحد AVAX دیگر به ارزش فعلی ۳۱.۸ میلیون دلار را نیز خریداری کرده‌اند. جالب است بدانید که حجم معاملات هفته گذشته AVAX چیزی در حدود ۲۱۸ میلیون دلار بوده است که این میزان چیزی در حدود ۰.۵٪ حجم معاملات هفتگی آن محسوب می‌شود.

بنیاد لونا به تازگی پروپوزالی برای احیای شبکه خود ارائه کرده است که در آن هیچ صحبتی نسبت به دارایی AVAX خود به میان نیاورده است.

به همین منظور آوالانچ در این رشته توییت اعلام آمادگی کرد تا در صورتی که مسوولان بنیاد لونا قصد فروش این دارایی خود را داشته باشند، طی یک استراتژی منطقی معاملاتی، این معامله انجام پذیرد تا از ایجاد فشار فروش ناشی از فروش دارایی‌های بنیاد لونا جلوگیری کند.

توییت آوالانچ در خصوص ذخایر بنیاد لونا

جالب است بدانید که تعداد کوین‌های در گردش AVAX چیزی در حدود ۲۶۹ میلیون واحد است. بنابرین بنیاد لونا و ترافرم لبز مجموعا ۱.۱۳٪ از کل AVAXهای در گردش را در اختیار دارند. قیمت این رمزارز در حال حاضر برابر ۲۹.۴۹ دلار است که از زمان شروع سقوط پروژه ترا (۸ می) حدود ۷۱٪ کاهش یافته است.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا