اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

آوالانچ از راه‌اندازی یک برنامه تشویقی ۲۹۰ میلیون دلاری خبر داد

بنیاد آوالانچ به تازگی با هدف ایجاد زنجیره‌های مقیاس‌پذیر برای پشتیبانی از دیفای، NFT ها و بازی‌های بلاک چینی برنامه تشویقی ۲۹۰ میلیون دلاری جدیدی را راه‌اندازی کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، بنیاد آوالانچ در پستی در شبکه اجتماعی مدیوم از راه‌اندازی این برنامه تشویقی خبر داد. قرار است در برنامه تشویقی مولتیورس (Multiverse) آوالانچ تا ۲۹۰ میلیون دلار (معادل با ۴ میلیون واحد توکن AVAX) برای کمک به توسعه زیرشبکه‌ها (subnet) اختصاص داده شود.

بر اساس بیانیه آوالانچ، این برنامه زیرشبکه‌های اختصاص داده شده به بازی‌های بلاکچینی، دیفای، NFT ها و موارد استفاده سازمانی را تقویت خواهد کرد.

یکی از پروژه‌ها بر ساخت بلاکچینی یکپارچه برای دیفای سازمانی با قابلیت احراز هویت مشتری تمرکز خواهد کرد. شرکت‌های Ava Labs، Aave Companies، Golden Tree Asset Management، Wintermute، Jump Crypto، Valkyrie و Securitize در ایجاد آن همکاری خواهند کرد.

اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای پیش از این به فعالیت ناشناس افراد در آن مشهور بود و این ویژگی یکی از مزایای آن به شمار می‌رفت، به همین خاطر وجود قابلیت احراز هویت در این شبکه ممکن است با آرمان‌های این اکوسیستم متناقض باشد. با این حال، کارلوس دومینگو، مدیرعامل شرکت Securitize معتقد است ادغام قابلیت احراز هویت یک مانع بزرگ برای پذیرش دیفای توسط سازمان‌ها را از بین می‌برد.

استانی کولچوف، مدیرعامل آوه در این رابطه اظهار داشت:

این جهشی قابل توجه به سوی آینده‌ای است که در آن، مانعی بین بازارهای مالی سنتی و غیرمتمرکز وجود ندارد.

زیرشبکه‌ها (subnet) این امکان را برای بلاکچین‌های مقیاس‌پذیر و کاربردی فراهم می‌کند تا بدون نیاز به رقابت با یکدیگر بتوانند در اکوسیستم گسترده آوالانچ ادغام شوند.

این شبکه‌ها بسیار انعطاف‌پذیر هستند و این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند تا اعتبارسنجان مورد تایید خود را انتخاب کنند و همچنین مشخص کنند کدام توکن برای هزینه‌های گس مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه تشویقی مولتیورس به ۶ فاز برای پشتیبانی از زیرشبکه‌های روبه‌رشد در زمان‌های مختلف تقسیم خواهد شد. همچنین این برنامه با برنامه تشویقی Avalanche Rush که برای توسعه پروژه‌ها در زنجیره قرارداد هوشمند پیش فرض آوالانچ راه‌اندازی شده بود متفاوت است.

منبع
cryptopotato

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا