اخبار خارجی

بکت (Bakkt) و مانعی جدید برای راه اندازی قرارداد آتی بیت کوین (Bitcoin Futures)

عرضه‌ی قرارداد آتی بیت کوین بکت (Bakkt) که چندین ماه است به دنبال گرفتن تاییدیه از کمیسیون SEC آمریکاست و به تازگی نسخه آزمایشی پلتفرم خود را بیرون داده است؛ مانعی جدیدی را سر راه خود میبیند. بکت (Bakkt) که متعلق به کمپانی مادر ICE است منتظر تصویب حق اعتماد LLC از طرف گروه خدمات مالی نیویورک است. حق اعتماد این توانایی را به بکت می‌دهد تا نقش بسزایی در برنامه شرکت برای قرارداد های فیزیکی در بیت‌کوین داشته باشد. (داشتن حق اعتماد LLC به این معناست که شخص صاحب آن معمولا شخصا مسئول بدهی ها و پرونده های LLC نیست)

بکت (Bakkt) اخیرا در نامه‌ایی جزئیات تلاش برای به دست آوردن تاییدیه را مشخص کرده و دیدی کلی از اینکه مشتریان این ارز دیجیتال چه اعتباری به دست خواهند آورد؛ داده است.

دریافتها طبق مجوز  Bakkt Trust Company LLC که وزارت امور خارجه خدمات مالی نیویورک آن را تعریف کرده؛ انجام خواهند شد. اجرای این قراردادها نیازمند این است که شرکت‌کنندگان پرداخت خود را انبارسازی کنند و بیت‌کوین لازم در یک  short positions جدید قرار بگیرد.

انبار توسط یک حساب بیت کوین تایید شده یا با پشتوانه میزان فعالیت در بازار؛ ارزش گذاری میشود. با تایید حساب بیت کوین مورد نظر؛ انبار نقش ضامن و نگهدارنده رکوردها روی بلاکچین عمومی مانند بلاکچین بیت کوین و شبکه های خارجی را خواهد داشت. از طرف دیگر فعالیت در بازار و میزان بیت کوین در گردش میتواند به خود انبار اعتباربخشی کند و به موجودیت آن ارزش بدهد.  

بکت (Bakkt) ادعا کرده است که قرارداد آتی ICE و قراردادهای بیت کوین فیوچرز این کمپانی؛ طبق قوانین کمیسیون معاملاتی و بورس آمریکا خواهد بود. پس از شرکت در نشست دارایی های دیجیتالی بکت در نیویورک، صندوقدار  Sam Doctor، تحلیلگر بازار تحقیقاتی گفت که به نظر می رسد توده انبوهی از سازندگان سازمانی آماده هستند تا در روز اول آغاز به کار این پلتفرم، از آن استفاده کنند:

ما فکر می کنیم که بکت می تواند یک کاتالیزور بزرگ برای مشارکت سازمانی در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

 

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا