اخبار خارجی

همکاری بایننس با پلتفرم Paxful؛ خرید بیت کوین با ۱۶۷ ارز سنتی در این صرافی

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس همکاری خود با پلتفرم معاملات همتا به همتای کریپتو پکسفول (Paxful) در جهت تبدیل این پلتفرم به درگاه ارز سنتی بایننس را اعلام کرد.

طبق خبر منتشر شده در تاریخ ۱۲ دسامبر، کاربران بایننس اکنون می‌توانند از پکسفول برای خرید بیت کوین با ۱۶۷ ارز سنتی مختلف استفاده کنند.

ارزهای سنتی پشتیبانی شده در این پلتفرم شامل روبل روسیه، دانگ ویتنام، روپیه اندونزی، نایرا نیجریه، پزو کلمبیا، پوند بریتانیا، پزو مکزیک، دلار کانادا، یورو و پزو آرژانتین است. چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در این خصوص گفت:

این اقدام باعث شکل گیری همکاری مهمی بین صرافی ارز دیجیتال بایننس و پلتفرم همتا به همتای پکسفول شده است که در پی آن، مجموعه کاربران جدید به روش های پرداخت با ارزهای سنتی مختلفی دسترسی خواهند داشت. این روش ها شامل انتقال بانکی ارزهای داخلی و بعضی از محبوب ترین کیف پول های دیجیتال می‌باشد. صرافی بایننس به عنوان یکی از معدود صرافی هایی که این سرویس را با همکاری پکسفول به کاربران ارائه می‌دهد، به دنبال روش ها و فرصت های جدیدی برای ارائه گزینه های ارز سنتی به ارز دیجیتال بیشتری به عموم مردم هستیم.

طبق این بیانیه، هدف از همکاری مورد نظر، ارائه دسترسی و کمک به ۲ میلیارد نفر در سراسر جهان است که به خدمات بانکی دسترسی ندارند. با در نظر گرفتن این موضوع که بخش عمده ای از این افراد در کشورهای درحال توسعه هستند، گفتنی است که گزارش ماه اکتبر افزایش ۲۸۰۰ درصدی معاملات در پکسفول در آفریقای جنوبی را نسبت به سال قبل نشان داده است.

ظاهراً بایننس بخش چشمگیری از منابع خود را به ایجاد زیرساخت ها و همکاری های ارز سنتی اختصاص داده است. طبق گزارش کوین تلگراف، امروز این صرافی عرضه درگاه ارزهای سنتی خود برای آمریکای جنوبی و مرکزی را اعلام کرده است.

علاوه بر این، در ماه نوامبر بایننس پشتیبانی از خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یا لیر ترکیه و همکاری با اپراتور استیل کوین پکسوس (Paxos) را پیاده سازی درگاه ارزهای سنتی اعلام کرده بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا