استیکینگ بایننس کوین (BNB) در شبکه بلاک چین بایننس به طور رسمی فعال شد

صرافی برتر ارز دیجیتال بایننس، عرضه استیکینگ کوین اصلی خود به اسم BNB در بایننس اسمارت چین را تایید کرده است.

طبق توییت منتشرشده در روز سه‌شنبه که چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس نیز آن را بازنشر کرده است، استیکینگ بایننس کوین در شبکه بلاک چین این صرافی به اسم اسمارت چین به صورت رسمی فعال شده است. این به‌روزرسانی به کاربران امکان می‌دهد تا در اسمارت چین، کیف پول ایجاد کنند تا کوین‌های BNB خود را به یکی از تاییدکنندگان این پلتفرم واگذار کنند.

در این توییت گفته شده است که سرمایه‌های استیک‌شده حداقل ۷ روز مسدود شده‌اند و به کاربران یادآوری کرده است که قبل از شروع استیکینگ، از عبارت بازیابی کیف پول خود بک‌آپ تهیه کنند.

یک صرافی ژاپنی، بایننس را به مشارکت در پولشویی متهم کرد!

در این توییت آمده است:

استیکینگ BNB فعال شده است. اگر می‌خواهید کوین‌های BNB خود را واگذار کنید، در اسمارت چین کیف پول ایجاد کنید و یکی از تاییدکنندگان را انتخاب کنید. حداقل زمان مسدودسازی ۷ روز است. اطمینان حاصل کنید که از عبارت بازیابی کیف پول خود بک‌آپ تهیه کرده باشید

در این روز هم‌چنین به نظر می‌رسد که بایننس عرضه رسمی استیکینگ BNB را تایید کرده و چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس گزارش داده است که مجموع تراکنش‌های اسمارت چین تقریبا ۴۰ درصد حجم تراکنش‌های اتریوم است.

این به‌روزرسانی یک روز پس از آن اعلام شد که ژائو گزارش داد تراکنش‌های BNB علیرغم ارزش بازار کم خود، در اتریوم پذیرفته شده‌اند.

بایننس اسمارت چین که اوایل ماه جاری عرضه شده است، از رشد چشمگیر علاقه به محصولات دیفای در سال ۲۰۲۰ نظیر تقاضای بسیار زیاد برای یلد فارمینگ بهره می‌برد.


منبع cryptoglobe
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر